Dostça bir derbi oldu, Fenerbahçe: 1 - Beşiktaş: 1

Dershanelerin özel okula dönüşüm tarihi açıklandı

PTT 1. Lig 36. hafta maç sonuçları

İznik Ultra'da ipi spor ve dostluk göğüsledi

10 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul'da bugün kar tatili var mı?

10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar tatili var mı? İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir açıklama yaptı mı?, Hüseyin Avni Mutlu, öğrencileri bugün sevindirmedi. Hüseyin Avni Mutlu, "10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da okullar tatil değil 2 günlük kar tatili bitti" dedi.
EĞİTİM 10 Ocak 2013 Perşembe - 07:22
YAZI BOYUTU: A A A10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar tatili var mı? İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir açıklama yaptı mı?, Hüseyin Avni Mutlu, öğrencileri bugün sevindirmedi. Hüseyin Avni Mutlu, "10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da okullar tatil değil 2 günlük kar tatili bitti" dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, kendisine kar tatili boyunca espiri dolu tweetler atan öğrencileri, evine sohbete davet etti.

“Okullarımız, yuvalarımız ve gönüllerimizin güzelliği sevgili gençler, yarın sınıflarınızda arkadaş ve öğretmenlerinizle birlikte olacaksınız. 2 günlük kar tatili bitti. Her şey biter, güzellikte dertte biter. Hasılı zaman biter. Yaşlar büyüyünce bizim gibi ah ah dersiniz ve üzülürsünüz. Sonra okul günlerini hatırlar ve keşke hiç tatil olmadan hep okulda olsaydım dersiniz. O nedenle her günün kıymetini bilerek okula gidiniz” dedi.

Öğrencilerin kendisine attığı tweetleri çok beğendiğini de söyleyen Mutlu, “Size asla nasihatler vermek için yazmayacağım. Zaten hepiniz çok akıllı gençlersiniz. Tatil için attığınız tweetler zeka kıpırtılarıyla doluydu. Bir şey daha paylaşacağım tweetler gerçekten müthiş mizahlarla doluydu. Yazarken aklıma gelenler nedeniyle kendimi tutamıyor şu an gülüyorum” ifadelerini kullandı.

Vali tweetinde gençleri evine davet ederek şunları söyledi:


“Bu muhteşem tweetleri atan bir grup gençle bizim evde bir tanışalım diye de arzu ediyorum. Misafirlerle tatil ve kar üzerine sohbet ederiz. Anlatılacak konuşulacak sohbetlik çok mevzu var gene görüşürüz. Dediğim gibi yarın okuldasınız, derslerde başarı dileklerimle sizi öpüyorum. Bu nedenle sizlerle mizah yönü güçlü gençlerimizle gurur duydum. Ülkemin gençliği gerçekten çok güzel. Sizin için gönülden dua ediyorum. Tweet atan öğrencilerimizden bir grup genci Valilik konutta yapacağımız sohbet ve tanışma programı şanslılarını sömestr öncesi açıklayacağım. Artık istirahata çekilin, yarın erkencisiniz. Sevgili ailelerinize selamlarımı tekrar ediyorum. İyi geceler. Sizi seven vali amcanız.”
   • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (7 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere toplam 7 yorum yapıldı. Sizde yorum yapmak ister misiniz? Tıklayın

rüya adıgüzel
2013-01-10 14:17:40

okul başımı yaktı
ah şu okul varya ne olsun be öğretmenller boşuna puan kırıyor başkası konuşuyor paltıcan gibi üzerimizer patlar hüseyin emmi

123nur
2013-01-10 10:19:47

yok
çok kötü dün okullar tatil dedei bugün tatil bitti dedi

emirhan
2013-01-10 09:33:35

hüseyin avni mutlu
sizden ve bu siteden çok memnunum

ecem naz
2013-01-10 09:18:11

okullar neden tatil edilmedi
ya istanbulda yollar buz pistine döndü. istanbulda okulları tatil etmediniz ama valicim sana çok kırgınım okullar tatil edilsin bugün 3 tane sınavım var kurtar beni bu sınavlardan yaaaaa.

edasu
2013-01-10 08:59:53

okullar tatil
sayın valim karlar erimedi buzlanma var okula çok zor gidilir okul servisleri kayma tehlikesi geçiriyor çamur ve karla dolu okullar tatil olsun saygılarımla...

ecrin
2013-01-10 08:35:08

okul
iyi ki bugün okullar var

Hümeyra Yıldız
2013-01-10 08:22:04

Okullar bugün de tatil olmalıydı
Buzlanma sebebiyle servisler ara sokaklara giremiyor. Yollar buz pistine dönmüş durumda, biraz önce okula giden birkaç öğrenci kayarak düştü. Bence bugün yollar daha tehlikeli gözüküyor.

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...EĞİTİM HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

bayram-banner en-ozel-bayram_ Image Banner