Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

10 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul'da bugün kar tatili var mı?

10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar tatili var mı? İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir açıklama yaptı mı?, Hüseyin Avni Mutlu, öğrencileri bugün sevindirmedi. Hüseyin Avni Mutlu, "10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da okullar tatil değil 2 günlük kar tatili bitti" dedi.


EĞİTİM 10 Ocak 2013 Perşembe - 07:2210 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar tatili var mı? İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir açıklama yaptı mı?, Hüseyin Avni Mutlu, öğrencileri bugün sevindirmedi. Hüseyin Avni Mutlu, "10 Ocak Perşembe günü İstanbul'da okullar tatil değil 2 günlük kar tatili bitti" dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, kendisine kar tatili boyunca espiri dolu tweetler atan öğrencileri, evine sohbete davet etti.

“Okullarımız, yuvalarımız ve gönüllerimizin güzelliği sevgili gençler, yarın sınıflarınızda arkadaş ve öğretmenlerinizle birlikte olacaksınız. 2 günlük kar tatili bitti. Her şey biter, güzellikte dertte biter. Hasılı zaman biter. Yaşlar büyüyünce bizim gibi ah ah dersiniz ve üzülürsünüz. Sonra okul günlerini hatırlar ve keşke hiç tatil olmadan hep okulda olsaydım dersiniz. O nedenle her günün kıymetini bilerek okula gidiniz” dedi.

Öğrencilerin kendisine attığı tweetleri çok beğendiğini de söyleyen Mutlu, “Size asla nasihatler vermek için yazmayacağım. Zaten hepiniz çok akıllı gençlersiniz. Tatil için attığınız tweetler zeka kıpırtılarıyla doluydu. Bir şey daha paylaşacağım tweetler gerçekten müthiş mizahlarla doluydu. Yazarken aklıma gelenler nedeniyle kendimi tutamıyor şu an gülüyorum” ifadelerini kullandı.

Vali tweetinde gençleri evine davet ederek şunları söyledi:


“Bu muhteşem tweetleri atan bir grup gençle bizim evde bir tanışalım diye de arzu ediyorum. Misafirlerle tatil ve kar üzerine sohbet ederiz. Anlatılacak konuşulacak sohbetlik çok mevzu var gene görüşürüz. Dediğim gibi yarın okuldasınız, derslerde başarı dileklerimle sizi öpüyorum. Bu nedenle sizlerle mizah yönü güçlü gençlerimizle gurur duydum. Ülkemin gençliği gerçekten çok güzel. Sizin için gönülden dua ediyorum. Tweet atan öğrencilerimizden bir grup genci Valilik konutta yapacağımız sohbet ve tanışma programı şanslılarını sömestr öncesi açıklayacağım. Artık istirahata çekilin, yarın erkencisiniz. Sevgili ailelerinize selamlarımı tekrar ediyorum. İyi geceler. Sizi seven vali amcanız.”
 
comments powered by Disqus