‘Kesilir kesilmez buzdolabına konulan etler zarar görür‘

"Kurban kesiklerini öncelikle sabun ve su ile temizleyin"

Plüton’un eşsiz buz dağları ve vadileri kamerada

Kazak Hanlığı'nın 550'inci kuruluşu adına 'Elma Festivali'

100 bin sözleşmeli personelde kimler kadroya dahil olacak!

100 bin sözleşmeli personelde kimler kadroya dahil olacak! Sözleşmeli memur kadro alımı, Sözleşmeli çalışanra kadro verilmesi, hhangi sözleşmeli çalışan kadro alacak? 4/B'liler, mahalli idareler ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 100 bin sözleşmeli personel kadroya alınacak.


TÜRKİYE 10 Temmuz 2013 Çarşamba - 22:17100 bin sözleşmeli personelde kimler kadroya dahil olacak? Sözleşmeli memur kadro alımı, Sözleşmeli çalışanra kadro verilmesi, hhangi sözleşmeli çalışan kadro alacak? 4/B'liler, mahalli idareler ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 100 bin sözleşmeli personel kadroya alınacak.

4/B'liler, mahalli idareler ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 100 bin sözleşmeli personel kadroya alınacak. 25 Haziran 2013 tarihi itibariyle; 657 sayılı Kanun'un 4.maddesi'nin B fıkrası; il özel idaresi, belediye ve bağlı kuruluşları ile mahalli idare birliklerinde Belediye Kanunu’nun 49. Maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca çalışmakta olan personel ile Sağlık Bakanlığı, Atatürk Dil Tarih Yüksek Kurumu, MGK Genel Sekreterliği, TOKİ, Başbakanlık, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Hazine Müsteşarlığı, Türkiye Adalet Akademisi, Türk Patent Enstitüsü, Gelir İdaresi Başkanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, TRT, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı, ÖSYM, GAP İdaresi, Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlıkları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türk İş Birliği ve Koordinasyon Ajansı, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında çalışanlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının merkez teşkilatlarının büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde, bilişim hizmetlerini yürütenler de memur kadrosuna alınacak.

Tekin Çetin
comments powered by Disqus