Şah Mat Münazara Yarışması sonuçlandı

Bafra’ya bahar erken geldi

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yarı finalde

Şanlıurfa'da katliam gibi kaza: 12 ölü

2012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans 2012 KPSS Soru ve Cevapları bugün yayınlanır mı?

2012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans 2012 KPSS Soru ve Cevapları bugün yayınlanır mı? 23 Eylül 2012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans 2012 KPSS Soru ve Cevapları yayınlandı mı? 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim ve Önlisans Sınav Günü Açık Tutuldu. Ortaöğretim mezunlarına yönelik düzenlenen ve saat 09.00'da başlayan KPSS sona erdi. Sınav iki ayrı günde yapıldığı için iki günün sonrasında sınav soru ve cavapları yayınlanabilir. Adaylar sabırsızlıkla sınav soru ve cevaplarının cevap anahtarının yaınlanmasını bekliyorlar. KPSS soru ve cevapları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz. Bildiğiniz gerçekleri kamuoyu ile yorum olarak paylaşabilirsiniz.


EĞİTİM 24 Eylül 2012 Pazartesi - 07:002012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans 2012 KPSS Soru ve Cevapları bugün yayınlanır mı?. 23 Eylül 2012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans 2012 KPSS Soru ve Cevapları yayınlandı mı? 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim ve Önlisans Sınav Günü Açık Tutuldu. Ortaöğretim mezunlarına yönelik düzenlenen ve saat 09.00'da başlayan KPSS sona erdi. Sınav iki ayrı günde yapıldığı için iki günün sonrasında sınav soru ve cavapları yayınlanabilir. Adaylar sabırsızlıkla sınav soru ve cevaplarının cevap anahtarının yaınlanmasını bekliyorlar. 2012 KPSS sınav soru ve cevapları yayımlandığında aynı anda www.e-haberajansi.com adrersinden ulaşabilirsiniz. 

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, ÖSYM yaptığı son açıklamada; "2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans, ön lisans düzeyinde 22 Eylül 2012 tarihinde Cumartesi sabah, ortaöğretim düzeyinde 23 Eylül 2012 tarihinde Pazar sabah olmak üzere iki oturumda tamamlanmıştır.

ÖSYM’nin kamuoyuna duyurduğu tüm sınav güvenliğini artırıcı tedbirler bu sınavda da uygulanmış ve oturumlar sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Sınavın sorunsuz gerçekleştirilmesine katkı sağlayan ÖSYM çalışanlarına, sınav görevlilerimize, emniyet güçlerimize ve sınava katılan adaylara teşekkür ederiz. Adaylara ve kamuoyuna duyurulur." denildi.  

 

Adaylar sabırsızlıkla sınav soru ve cevaplarının cevap anahtarının yayınlanmasını bekliyorlar.  ÖSYM'nin sınav soru ve cevaplarını bir an önce yayınlaması bekleniyor.   

KPSS soru ve cevapları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz. Bildiğiniz gerçekleri kamuoyu ile yorum olarak paylaşabilirsiniz. 

 (e-ha) KPSS Haberleri
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi