Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Süper Loto Çekiliş Sonuçları. 25 Temmuz 2013 MPİ Süper Loto Sonuçları (8.devir)

Süper LOTO Çekiliş Sonuçları '25 Temmuz 2013' MPİ Süper Loto Sonuçları (8.devir)! Süper Loto sonuuc, Milli Piyango Süper Loto sonuçları indir, Süper Loto 7. devir ile ikramiyesi 12 milyonu aşacak, Süper Loto sonucu milyonların sahibi bu akşam belli olacak, MPİ 25.7.2013 Süper loto neticeleri, Süper Loto'nun en çok kazandıran numaraları ne? Milli Piyango İdaresince her perşembe çekilişi düzenlelen Süper Loto Şans oyunu 301. hafta devir etmiştir. işte sonuçlar:


EKONOMİ 27 Temmuz 2013 Cumartesi - 13:18Süper LOTO Çekiliş Sonuçları,25 Temmuz 2013 MPİ - Süper Loto Sonuçları buradan öğren! Süper Loto sonuuc, Milli Piyango Süper Loto sonuçları indir, Süper Loto 7. devir ile ikramiyesi 12 milyonu aşacak, Süper Loto sonucu milyonların sahibi bu akşam belli olacak, MPİ 25.7.2013 Süper loto neticeleri, Süper Loto'nun en çok kazandıran numaraları ne? Milli Piyango İdaresince her perşembe çekilişi düzenlelen Süper Loto Şans oyunu 301. hafta devir etmiştir. işte sonuçlar:

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Süper Loto oyununun 25 Temmuz 2013 çekilişi yapıldı.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, 301. haftanın kazandıran numaraları 15, 19, 28, 43, 50 ve 54 olarak belirlendi. 


25 Temmuz 2013 Süper LOTO Çekiliş Sonuçları :Milli Piyango Sayısal Oyunları Çekiliş Günleri

Talih Kuşu - Milli Piyango Sayısal oyunlardan, On Numara Çekilişi Pazartesi akşamları, Şans Topu Çekilişi Çarşamba akşamları, Süper Loto 6-54 Çekilişi Perşembe akşamları, Sayısal Loto 6-49 Çekilişi Cumartesi akşamı yapılmaya devam edilmekte olup, saat 21.10 sularında Noter ve Çekiliş Heyeti huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilmektedir, noter işlemleri sonucu Milli Piyango idaresi tarafından açıklama yapıldıktan sonra e-haberajansi.com sitemiz aracılığı ile sizlere bildirilmeye devam edilecektir.


Süper Loto 300. Hafta çekiliş Sonuçları (Geçen Hafta)


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 10 milyon 784 bin 491 lira 17 kuruş 301. haftaya devretti.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, 300. haftanın kazandıran numaraları; '' 2, 13, 18, 19, 38 ve 45 '' olarak belirlendi. 6 bilen çıkmayınca 10 milyon 784 bin lira gelecek haftaya devretti.

Süper Loto Nasıl oynanır? Süper Loto oyun kuralı şöyle:Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

    (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
    (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
    (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Tekin Çetin
comments powered by Disqus