“Eğitimi yarıda kalan kızlarımız okuyacak”

Milletvekili adayı, çıplak ayakla Meclis'e yürüdü

New York'ta Türk Günü Balosu büyük ilgi gördü

İzmir'de konut dışı ve tarım suyu ucuzluyor

Adını feriha koydum 21. yeni bölüm (3 haziran )canlı show tv'den izle feriha dizisi (dizi haber)

Adını feriha koydum 21. bölüm fragmanı izle yeni fragman yayınlanmıştır 3 haziran adını feriha koydum 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Milyonlarca kişi Adını feriha koydum dizisinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemektedir. (feriha 3 haziran)


GÜNCEL 04 Haziran 2011 Cumartesi - 12:45(feriha 3 haziran)Adını feriha koydum 21. bölüm fragmanı izle yeni fragman yayınlanmıştır. Milyonlarca kişi Adını feriha koydum dizisinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemektedir.. 3 haziran adını feriha koydum 21.bölüm fragmanı henüz ekranlarda çıkmadı.Milyonlarca kişi Adını feriha koydum dizisinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemektedir. . 3 haziran adını feriha koydum 21.bölüm fragmanı sabırsızlıkla bekleniyor. Adını feriha koydum 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. SHow tv kanalının resmi web sitesinde yazan özet şöyle; Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.
Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha'nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.
Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. (show tv)
Adını feriha koydum 21.bölüm fragmanı büyük ihtimal 1 haziran 2011 günü yayınlanacaktır. Adını feriha koydum dizisinin fragmanları için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Adını feriha koydum 21. bölüm fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=If9M2t88f24&feature=player_embedded

Adını feriha koydum 21.bölüm internetten canlı olarak show tv izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

link: http://www.showtvnet.com/canliyayin/ 

(e-ha)
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi