Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Açıköğretim Kayıt ve Sınav Tarihi-AÖF 2012-2013 Sınav Giriş Yerleri

2013 AÖF Sınavı ne zaman? AÖF 2013 Sınav tarihi, Açıköğretim fakültesi 2013 Aday kayıt ve sınav işlemleri, AÖF 2013 sınav giriş yerleri, AÖF sınavına girerken neler dikkat etmeli, AÖF sınavına girmeden önce neler yapılmalı? AÖF Sınav giriş öncesi ve sonrasında adaylar tüm işlemlerini anadolu.edu.tr adresinden takip ederek online yapabilecek.


EĞİTİM 28 Aralık 2012 Cuma - 16:43e-Haber Ajansı - AÖF 2013 Sınavı nezaman? AÖF 2013 Sınav tarihi, Açıköğretim fakültesi 2013 Aday kayıt ve sınav işlemleri, AÖF 2013 sınav giriş yerleri, AÖF sınavına girerken neler dikkat etmeli, AÖF sınavına girmeden önce neler yapılmalı? AÖF Sınav giriş öncesi ve sonrasında adaylar tüm işlemlerini anadolu.edu.tr adresinden takip ederek online yapacak..

Aöf Büro hizmetleri ve aöf sınav sonuçları, sınavlardan aldığınız notlar, adres değişiklikleri ve bir çok işlem artık aşağıdaki adresten yapılacak. Siteye giriş yapabilmek için Aöf bürolarından şifre temin etmeniz gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra değiştirebilisiniz. Eğer şifrenizi unuttu veya kaybettiyseniz ve şifre hatırlatma kaydı yapmadıysanız tekrar aöf bürosuna gidip yeni şifre almak durumundasınız.

-Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.
3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.
5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

 ÖNEMLİ UYARILAR
1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.
2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)
4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanınız.
5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.


 - Aöf Kredili Sistem Öğrenci Giriş Adresi - Aöf Öğrenci Girişi

 - Açıköğretim 2012-2013 Kayıt ve Sınav Takvimi


comments powered by Disqus