Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Adını Feriha Koydum 1.Bölüm özeti izle Emirin Yolu

Adını Feriha Koydum dizisinin yeni sezon ilk bölümü dün show tv ekranlarına yansıdı.Adını Feriha Koydum-Emirin Yolu dizisi ilk bölüm ile bütün merakları giderdi.Adını Feriha Koydum-Emirin Yolu dizisi ilk bölüm sitemizde.


TV - DİZİ 09 Eylül 2012 Pazar - 16:19Adını Feriha Koydum dizisinin yeni sezon ilk bölümü dün show tv ekranlarına yansıdı.Adını Feriha Koydum-Emirin Yolu dizisi ilk bölüm ile bütün merakları giderdi. 

Emir artık tek başına... Feriha'yı bu defa sonsuza kadar kaybetti... Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?
 
Tanıdık bir adam yepyeni bir hikaye... Hem tanıdık... Hem de yepyeni... Emir kendi yolunda travmasını atlatıp yola devam edecek. Hayat acısıyla tatlısıyla akıyor... 
 
Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra'nın kızı...  Rıza'da onu köyden alıyor ve İstanbul'a getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher'e bile kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir'le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kız, Emir'i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.
 
Tüm bu sorular, dizinin 3. sezonunda cevap bulacak. Yeni ve birbirinden sürükleyici bölümleriyle "Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu" Eylül'de Show TV'de...

BÜYÜK ACI EMİR'E YOLUNU KAYBETTİRİYOR


Feriha'nın ölümünün ardından geçen 3 ayda Emir bambaşka bir insan olmuştur. Gözlerden uzakta acı dolu bir inzivaya çekilen Emir kendini etrafındaki herkesten uzaklaştırmıştır. Feriha'nın ardından hayatta kaybedeceği hiçbir şeyi kalmayan Emir artık ölümün peşinden giden yalnız bir adamdır. Emir'in tehlikeli yalnızlığı içinde yasını tutarken aynı gün hem kızını hem de karısını kaybeden Rıza ise Ömer ve memleketlisi Zülal'le birlikte köyden döner.  Yaşadığı büyük acının ardından Rıza'yı Ömer'in varlığı ile birlikte memleketten okuması için İstanbul'a getirdiği Zulal ayakta tutmaktadır. Zülal ise sadece İstanbul'a karşı değil, köyde yaşadıklarını dinlediği Emir'e karşı da büyük bir merak içindedir. Bu sırada Emir'in yolu ise İstanbul'a tayin olan gözüpek polis memuru Can'la kesişir. Can ve Emir'in çakışan yolları eski bir düşmanlığı yeniden canlandırmak üzeredir. 

Hayat, Emir ne kadar dirense de acısı ve tatlısıyla ölmeyen dostluklar, eski düşmanlıklar ve yola çıkmak isteyen aşklarla yeniden akmaya başlar.

Ekranların yeni dizisi Huzur Sokağı'nın yayın tarihi belli oldu. Kutsi ve Selin Demiratar'ın başrollerinde olduğu Huzur Sokağı, 07 Eylül'de başlamak üzere cuma günleri saat 20.00'de atv ekranlarında yayınlanacak. 

Huzur Sokağı'nın cuma günleri yayınlanan Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu ve Yalan Dünya dizileri ile reyting savaşına girecek. 

Geçtiğimiz sezon Hayat Devam Ediyor dizisi ile ilk üçte yer bulan atv, bu atağıyla Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla güç kaybeden Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu ve Yalan Dünya karşısında zirveye oynamak istiyor. 
comments powered by Disqus