Dostça bir derbi oldu, Fenerbahçe: 1 - Beşiktaş: 1

Dershanelerin özel okula dönüşüm tarihi açıklandı

PTT 1. Lig 36. hafta maç sonuçları

İznik Ultra'da ipi spor ve dostluk göğüsledi

Adını Feriha Koydum Sezon Finali 67. Bölüm Tek Parça izle

Emir'le Feriha'nın 3 yıl sonra karşılaşmaları bir hesaplaşmaya dönüşür. İçlerinde bastıramadıkları duygularını bir birlerinin yüzüne söylerken Levent Bey, Feriha'nın bu karşılaşmadan nasıl çıkacağından endişelidir. Ece, Levent Bey'i bu konuda uyarır. Bir gece, Emir, Ece'ye nişan yüzüğünü geri verir.Ve feriha ile her şeyin başladığı parkta sonunda birbirlerine ayrılmamak üzere sarılırlar. 10 gün sonrasında Feriha ve Emir'in düğünleri aynı parkta yapılmamktayken Feriha veya Emir nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla vurulur. Fonda Sezen Aksu çalmaktadır. http://www.youtube.com/watch?v=ULC2E_mXos0
TV - DİZİ 01 Temmuz 2012 Pazar - 20:48
YAZI BOYUTU: A A AEmir'le Feriha'nın 3 yıl sonra karşılaşmaları bir hesaplaşmaya dönüşür. İçlerinde bastıramadıkları duygularını bir birlerinin yüzüne söylerken Levent Bey, Feriha'nın bu karşılaşmadan nasıl çıkacağından endişelidir. Ece, Levent Bey'i bu konuda uyarır.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, yıllar sonra yanlış anlamaların, ön yargıların kendilerini nereye getirdiğine kendileri de şaşırırlar.Feriha, geçmişte zamansız çıkışlarıyla kaybettiği güzel günlerin acısıyla yine Levent Bey'e sığınır. Yaşanan tartışma Ece ile Emir'in arasını açar. Gece Kulübü'nün otelden çıkarılması Feriha'nın abisi Mehmet'i de işsiz bırakmıştır.Feriha'nın tekrara dönüşü ve konuşmaları Emir'in aklını iyice karıştırır.
Bu arada en olmayacak şey olmuş, Mehmet, Levent Hoca'dan kardeşinin hesabını sormaya kalkışır.Sanem Hanım, kendi küçük hissesini satmanın yollarını ararken Cansu, Sanem Hanım'ı karşısında görünce neye uğradığını şaşırır. Bütün bunların arasında Levent Hoca, Feriha'ya evlenme teklifi etme hesapları yapmaktadır.Aysun Hanım, feriha'ya kendisi gittikten sonra Emir'in yaşadığı çöküntüyü konuşur ve Feriha'dan oğlunun hesabını sorar.
Hande, küçük bir yanlış anlama sonucu Feriha'nın Emir'i terk ettiği gerçeğini Ece'ye açıkladığında Ece için tehlike çanları çalmaya başlar.Babası Emir'e gelerek Sanem Hanım'la görülmesinin bir yanlış anlaşılma olduğunu ispat etmeye çalışır.Gülsüm'le Koray, evliliklerini yürütmekte gittikçe daha fazla zorlanmakta, Hande, Koray'ın üzerine daha fazla gitmektedir.Hande bir yandan da Levent Hoca'nın kafasını karıştırıp Feriha'dan soğutmaya çalışmaktadır.
Bir gece, Emir, Ece'ye nişan yüzüğünü geri verir.Ve feriha ile her şeyin başladığı parkta sonunda birbirlerine ayrılmamak üzere sarılırlar. 10 gün sonrasında Feriha ve Emir'in düğünleri aynı parkta yapılmamktayken Feriha veya Emir nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla vurulur. Fonda Sezen Aksu çalmaktadır. 
© e-Haber Ajansı (e-ha)  Özel Magazin Haberi 
 http://www.youtube.com/watch?v=ULC2E_mXos0


  • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Erken Rezervasyon 300X250 Image Banner