Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

AÖF-2013 Öğretim Yılı Sınavları nezaman yapılacak?

AÖF-2013 Öğretim Yılı Sınavları nezaman yapılacak? (AÖF- 2013) Öğretim Yılı Sınav Tarihleri, 2013 Aöf güz dönemi sınav tarihi, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2013 yılı itibari ile yapılacak sınav tarihleri. Adaylar, T.C. Kimlik Numarası ile e-ogrenme Portalına oturum açabilirler. işte AÖF 2013 Sıanv Takvimi için tıkla...


EĞİTİM 07 Ocak 2013 Pazartesi - 18:53e-Haber Ajansı - AÖF 2012-2013 Sınav Takvimi, AÖF- 2013 Öğretim Yılı Sınav Tarihleri, Aöf güz dönemi sınav tarihi, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2013 yılı itibari ile yapılacak sınav tarihleri. Adaylar, T.C. Kimlik Numarası  ile e-ogrenme Portalına oturum açabilirler.

- Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2013 yılı itibari ile yapılacak sınav tarihleri e-Haber Ajansı kalitesi ile sizlere sunulmaya devam edilecek.

AÖF- 2013 Öğretim Yılı Sınav Tarihleri

AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 9 – 1 Şubat 2013


- AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 4 – 5 Mayıs 2013

- AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 1 – 2 Haziran 2013

- Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yöntemi:

- Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

- Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

- Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

 
comments powered by Disqus