Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Aöf Sınav Giriş Yerleri, AÖF-2013 sınav giriş belgesi internetten alınacak

Aöf Sınav Giriş Yerleri, AÖF-2013 sınav giriş belgesi internetten alınacak, Tc no ile Aöf sınav giriş belgesi nasıl alınacak? Aöf ders notu ortalaması kaç? 1-2 Haziran 2013 Cumartesi ve Pazar günü yapılacak AÖF final sınavının giriş yerleri de belli oldu. Aöf SInav giriş belgesi internet üzerinden aşağıdaki link'e tıklanarak alınacak.


EĞİTİM 31 Mayıs 2013 Cuma - 12:412013-Aöf Sınav Giriş Yerleri - AÖF 1-2 Haziran sınav giriş yerleri açıklandı! aöf sınav giriş yerleri, Tc no ile Aöf sınav giriş klavuzu indir, Aöf sınav giriş belgesi nasıl alınacak? Aöf ders notu ortalaması kaç? 1-2 Haziran 2013 Cumartesi ve Pazar günü yapılacak AÖF final sınavının giriş yerleri de belli oldu. Aöf SInav giriş belgesi internet üzerinden aşağıdaki link'e tıklanarak alınacak.                                                                              

AÖF sınav giriş belgesine http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptığınız öğrenci sayfasından ulaşabilirsiniz.

AÖF 1-2 Haziran Sınav Giriş Belgesi Almak için TIKLA

https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ Linke tıkladığınızda açılan sayfadan 'Açıköğretim Öğrenci Otomosyonu Türkiyer' Yazısına tıklayıp açılan sayfaya T.C. Kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yaparak sol üstte yer alan menülerden 'Sınav Giriş Belgesi' linkine tıkladığınızda bilgilerinize erişebileceksiniz.

AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.

Dönem notu ve genel not ortalaması ve genel not ortalamaları AÖF tarafından yayınlandı.  

Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler.

Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor.Ders Geçme ve Kullanılan Kısaltma Bilgileri şöyle :

- AA ile CC arası "Geçer" notudur.

- CD ile DD arası 'Koşullu Geçer' notudur;
   Genel Not Ortalaması 2,00 ve üzerinde ise bu derslerden geçer, altında ise akademik yetersizlik uyarısına göre işlem yapılır.

- FF, YZ, DZ 'Kalır' notudur. Bu dersler tekrar alınmak zorundadır.

- Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması ve DZ,YZ ve FF notu olmaması gerekir.

- Durum sütunundaki ifadeler Genel Not Ortalaması baz alınarak gösterilmiştir.

Tekin Çetin
comments powered by Disqus