Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Aslan Max'ın Maceraları: Kralın Doğuşu izle

Aslan Max'ın Maceraları: Kralın Doğuşu Animasyon,Çizgi,Macera, Aslan Krallığına zulüm getiren kötü güçlere karşı korkusuz Aslan Max ve arkadaşlarının heyecanlı macerası


SİNEMA 14 Nisan 2012 Cumartesi - 13:39Herkesin huzurla yaşadığı Aslan Krallığı, Gölgelerin Efendisi’nin tehdidi altına girer. Kahraman, korkusuz ve mücadeleci kimliğiyle çıktığı heyecan dolu yolculukta, dostlarını da yanına alarak kararlı bir şekilde ilerleyen Aslan Max,Krallığa zulüm getiren bu kötü güce karşı Aslan Max ve sevgili arkadaşları uzun ve zorlu bir yolculuğa girecek ve krallığı karanlıktan kurtaracaklardır.

Çocuklara yönelik bir animasyon olan tüm çocukları ve içindeki çocuğu ortaya çıkarmak isteyen herkesi sinema salonlarında macerayla buluşturacak.

Max Maceraları: Kralın Doğuşu adlı yapımın Türkçe seslendirmesin kadrosunda Yekta Kopan, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ve Sezen Aksu isimleri yer alıyor...

Sezen Aksu’nun Kraliçe’yi seslendirdiği filmde, Yekta Kopan Max’ı, Özge Özpirinçci Max’ın en yakın arkadaşı Leena’yı, Alpay Şayhan ise Yavru Fil’i seslendiriyor. Engin Altan Düzyatan’ın tok sesiyle tüm görkemini beyaz perdeye yansıtan Gölgelerin Efendisi, Max ve arkadaşlarının karşısına aşmaları gereken türlü zorluklar çıkaracak.

Yönetmen:Salvador Simo
 

 
comments powered by Disqus