Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

ATV Benim için Üzülme Son Bölümü Canlı izle-Benim İçin Üzülme 10.Bölümü!

Atv Benim için Üzülme izle, Benim için Üzülme 10. Bölüm Fragmanı izle, Benim için Üzülme 10. Bölüm özeti, Benim için Üzülme 10. Bölüm 8.1.2013 son Bölümü izle, Benim için Üzülme 8.1.2013 Salı akşamı 10. Bölüm izle, Benim için Üzülme 10. Bölümde Nermin Ortaya Çıkıyor! Benim için Üzülme 10. Bölümde Davut her şeyi öğreniyor, Benim için Üzülme 10. Bölüm yine heyecan ve dram ile nefesleri kesecek, Benim için Üzülme 10. Bölüm bu akşam 20:'de Atv ekranlarında...


TV - DİZİ 08 Ocak 2013 Salı - 18:47e-Haber Ajansı - Benim için Üzülme, Benim için Üzülme 10. Bölüm Fragmanı izle, Benim için Üzülme 10. Bölüm özeti, Benim için Üzülme 10. Bölümde neler olacak? Benim için Üzülme 8.1.2013 Salı akşamı 10. Bölüm izle, Benim için Üzülme 10. Bölümde Nermin Ortaya Çıkıyor! Benim için Üzülme 10. Bölümde Davut her şeyi öğreniyor, Benim için Üzülme 10. Bölüm yine heyecan ve dram ile nefesleri kesecek, Benim için Üzülme 10. Bölüm bu akşam 20:'de Atv ekranlarında...

BENİM İÇİN ÜZÜLME
10. Bölüm Özeti 08 Ocak 2013, Salı 20:00 Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"BENİM İÇİN ÜZÜLME" yüreğinize dokunacak.

Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar... Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz'ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu'larından Bahar'la tanışacaktır... Şahin'in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar'ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum'da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

BENİM İÇİN ÜZÜLME
'nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül'e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa'da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME'nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.


ATV Benim İçin Üzülme Saat 20:00'de Canlı İzlemek için TıklaBENİM İÇİN ÜZÜLME 10.Bölüm Özeti

10. Bölüm Nermin ortaya çıkmıştır ancak Harun'dan bunu bir sır olarak saklamasını ister. Öte yandan Davut her şeyi öğrenmiştir, olanlara anlayış gösterse de Buke'nin mutluluğu her şeyden daha önemlidir. Davut'un alacağı karar Niyazi'yi çok üzecek, Enver'in de desteğiyle Buke'yi kaybetmemek için çıkış yolları arayacaktır. Nermin ve Emine'nin planları ise Niyazi ve Buke'nin kavuşmasının önünde en büyük engeldir.

BENİM İÇİN ÜZÜLME 10.Bölüm Fragmanı
comments powered by Disqus