Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Babalar ve Evlatları 1. Bölüm Ful izle

Babalar ve Evlatları ful izle, Babalar Ve Evlatları 1. bölümü Star Tv'de yayınlandı. Dün akşam Star TV'de 1. bölümü yayınlanan Babalar Ve Evlatları büyük ilgi gördü, Babalar Ve Evlatları 1. bölümü herkezin ilgisini çekti, Babalar Ve Evlatları 1. bölüm kaçıranlar için Babalar Ve Evlatları 1. bölüm Ful izle, Babalar Ve Evlatları 1. bölüm tek parça Ful izle.


TV - DİZİ 19 Eylül 2012 Çarşamba - 15:34Star Tv ekranlarında dün akşam 1. bölümü yayınlanan Babalar Ve Evlatları büyük ilgi gördü, Babalar Ve Evlatları 1. bölümü ile herkezin ilgisini çekti, Babalar Ve Evlatları 1. bölüm kaçıranlar için Babalar Ve Evlatları 1. bölüm Ful İzle, Babalar Ve Evlatları 1. bölüm tek parça Ful izle...


 Babalar Ve Evlatları 1. Bölüm Özeti: İki düşman ailenin bitmeyen kavgası ve imkansız aşklar...
Hikayesi Mahsun Kırmızıgül’e ait dizinin başrollerinde Murat Ünalmış,Ceren Hindistan,Sinan Tuzcu Fatma Girik, Serdar Gökhan,Erol Demiröz,Taner Barlas,Kevork Malikyan,Nurşim Demir,Adnan Koç,Ümit İbrahim Kantarcılar,Erkan Kolçak Köstendil,Servet Pandur,Mert Turak,Kadim Yaşar,Münir Can Cindoruk, Deniz Baysal,Büşra Ayaydın gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

İki düşman aile ve birbirini ölesiye seven çocuklar. Eski kabadayılardan Aslan’ın oğlu Burhan, yine eski kabadayılardan Tahsin’in oğlu Eyyo’yu öldürmekten 12 yıl cezaevinde yatmıştır. Cezaevinden çıkışı yaklaştığında, Burhan’ın babası racon gereği Eyyo’nun babasına kan bedeli öder. Ancak her iki tarafta da, eski raconların hükmünü yitirdiğini düşünen evlatlar vardır. Cezaevi çıkışında Burhan’ı hem aileler arasındaki bu gerginlik ve hem de herkesin hayatını alt üst edecek bir aşk beklemektedir.

(e-ha) T.Çetin
comments powered by Disqus