Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Beni Affet son bölüm izle (Beni Affet) in tüm bölümleri tek parça full izle

Beni Affet son bölüm izle. Beni Affet yayınlana tüm bölümleri full izle! Beni Affet yeni bölüm izle. Beni Affet son bölüm seyret. Star Tv'nin günlük dizisi Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet yeni bölümlerde acaba neler olacak. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle. Beni Affet son bölüm izle. Beni Affet seyret. Beni Affet şimdiye kadar yayınlanan tüm bölümlerini Star Tv'den full Hd kalitesinden izleyebilirsiniz. Beni Affet en son bölüm izle.


TV - DİZİ 08 Mart 2014 Cumartesi - 07:37Beni Affet son bölüm izle. Beni Affet yayınlana tüm bölümleri full izle! Beni Affet yeni bölüm izle. Beni Affet son bölüm seyret. Star Tv'nin günlük dizisi Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet yeni bölümlerde acaba neler olacak. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle. Beni Affet son bölüm izle. Beni Affet seyret. Beni Affet şimdiye kadar yayınlanan tüm bölümlerini Star Tv'den full Hd kalitesinden izleyebilirsiniz. Beni Affet en son bölüm izle.

 

Şeyma Korkmaz ( Feride )

Feride, aşkı için savaşmayı öğrenecek


Feride, tipik bir ' iyi kız ' figürü . Masum , güzel , naif , çekingen . . . Annesi ve babasının ölümünden sonra uzun süre yanında yaşadığı ve babaannesi sandığı kadının yanından , Zühre ' nin sahiplenmesi ve Ankara ' ya getirmesiyle aşk macerası da başlıyor . 13 yaşından beri Cüneyt ' i seviyor ama aşkım uzunca bir süre içinde yaşıyor . Oyunlar oynansa da , talihsizlikler yaşasa da Feride ' nin Cüneyt ' e olan aşkı hiç bitmeyecek . Aşkı için ayakta kalmayı ve savaşmayı öğrenecek . Feride ' nin hayatında Cüneyt mi , yoksa Oktay mı olacak ? Gerçekten mutlu olacak mı ? Seyircinin merakla beklediği bu soruların cevabını ben de merakla bekliyorum .


Gaye Turgut ( Bahar )

Bahar çok guçlu bırı


Bahar , hayat dolu bir kız . Genç yaşta birçok zorluk yaşamış . İlkokulu bitirir bitirmez ailesinin tüm sorumluluğunu yüklenmiş , babasının boşluğunu doldurmaya çalışmış . Ailenin temel direği konumunda . Güçlü durmaya çalışıp annesine ve kardeşine hep gülümserken , iç dünyası çok sancılı . . . Bahar , içimizden biri . . . Hepimiz gibi ilk aşkını büyük bir coşkuyla , tutkuyla yaşamak isterken , içinde bulunduğu şartlar onu engelliyor . O tüm duvarları renk renk boyayıp haykırarak şarkı söylemek isterken , sadece gizliden bir şeyler fısıldayabiliyor . Bahar' ın en sevdiğim yanı yaşayan bir karakter olması . Her gün değişiyor . Bu aralar çok ağlasa da kesinlikle güçlü biri .


Mert Altınışık ( Mehmet Kemal )

Evin asi çocuğu


Mehmet Kemal , evin asi çocuğu . Eğitimini yurtdışında tamamlamış . Babasının kendisine çizmek istediği hayatı reddeden , sağlam karakterli biri . Çapkın , deli dolu biriyken , Baharla karşılaşıyor ve birden bütün hayatı değişiyor . Aşkı için zenginlikten , hatta ailesinden bile vazgeçebilecek biri . Fakat işler hiç de istediği gibi gitmiyor . Yaptığı bazı hatalardan dolayı Bahar ' ı kaybediyor .


Murat Danacı ( Cüneyt )

Hem anlıyorum hem kızıyorum


Cüneyt , sorumluluk duygusu fazla gelişmiş bir karakter . Kendisini hem şirketteki hem de aüesindeki tüm gelişmelerden sorumlu hissediyor . Bütün sorunları tatlılıkla çözmek istiyor . Bu durum Cüneyt ' i olaylar karşısında ölçülü tavır almaya zorluyor . O yüzden de en büyük aşkını , Feride ' yi kaybediyor . Bu noktada Cüneyt ' i hem anlıyorum , hem kızıyorum . Evin büyük oğlu olarak tüm sorumluluk üzerinde . Bu yüzden anlayabiliyorum . Ama bazen yumruğunu masaya vurmakta geç kalıyor , o zaman da kızıyorum . " Beni Affet " , ilk bölümlerinden itibaren çok sevildi . Şimdi yeni bir kanaldayız . Sadık seyircimiz bizi yine takip edecek . Bunun yanında yepyeni seyircilerle de buluşacağız . Ben Star TVde de başarımızı sürdüreceğimize inanıyorum

 

BENİ AFFET EN SON BÖLÜM İLEMEK İÇİN TIKLA
comments powered by Disqus