'Trafik Güvenliği Medya Ödülleri' sahiplerini buldu

ÖSYM - LYS başvuru tarihini açıkladı

NATO to Boost Military Presence in Baltic

Kral Kupası Real Madrid'in

Bugünün Saraylısı 2. bölüm izle Bugünün Saraylısı son bölüm full İzle!

Bugünün Saraylısı 2. bölüm izle Bugünün Saraylısı 2. son bölüm full İzle. Bugünün Saraylısı 2. bölümde neler oldu? Bugünün Saraylısı son bölüm yayınlandı. Bugünün Saraylısı yayınlandığı ilk bölüm ile büyük bir ilgi gördü acaba bu ilgi 2. bölümde de devam etti mi?Bugünün Saraylısı 2. bölüm İzle.Bugünün Saraylısı son bölüm özet. Bugünün Saraylısı 2. son bölüm ATV'den full izle.
TV - DİZİ 17 Kasım 2013 Pazar - 08:24
YAZI BOYUTU: A A ABugünün Saraylısı 2. bölüm izle Bugünün Saraylısı 2. son bölüm full İzle. Bugünün Saraylısı 2. bölümde neler oldu? Bugünün Saraylısı son bölüm yayınlandı. Bugünün Saraylısı yayınlandığı ilk bölüm ile büyük bir ilgi gördü acaba bu ilgi 2. bölümde de devam etti mi?Bugünün Saraylısı 2. bölüm  İzle.Bugünün Saraylısı son bölüm özet. Bugünün Saraylısı 2. son bölüm ATV'den full izle.
 


BUGÜNÜN SARAYLISI 2. son bölüm full izleBUGÜNÜN SARAYLISI

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.Dizinin oyuncularından Cansu Tosun, Ali Ersan Duru, Serhat Teoman, Gülenay Kalkan ve Gözde Çığacı atv.com.tr ziyaretçilerine diziyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Cansu Tosun;

"Ayşen çok naif, temiz yürekli, çocuksu duygularını daha kaybetmemiş bir genç kız. Babasıyla yaşıyor Kayseri'de ve İstanbul'a taşınıyorlar. İstanbul'a gelişiyle birlikte Ayşen'in hayatında artık yeni bir sayfa açılıyor olacak."

"Bunun içinde aşk var, Ayşen aşkı tanımaya başlayacak. Arkadaşları olmaya başlayacak. O çocuksu o saf halinden artık yavaş yavaş büyümeye başlayacak.

Yönetmenimiz Kudret Sabancı, oyuncularımız; Selçuk Yöntem, Gülenay Kalkan, Nazan Kesal ve diğer genç kadroyla birlikte çok başarılı bir iş çıkartacağımıza inanıyorum. Umarım sizin de hoşunuza gider.Serhat Teoman;

"Yakında Bugünün Saraylısı adında başlayacak dizide Savaş Ataman rolünü oynayacağım. Savaş gücü ve iktidarı seven, her zaman bu hırslarına yenik düşen bir adam. Hiçbir şekilde manevi duygulara önem vermeyen, her zaman maddiyatçı bir adam… Kendi şirketiyle alakalı, daha iyisi değil, her zaman en iyisi olmak için uğraşıyor. Bu yüzden de Katipoğlu markasına sahip olmak istiyor. Tabi ki Ayşen karakterinin Kayseri'den İstanbul'a gelişiyle en büyük değişimi Savaş Ataman yaşayacak."

Ali Ersan Duru;

Ben dizide Fatih karakterini canlandırıyorum. Fatih, İstanbul'a dönüş yapıyor. Kendisi doktor.
Fatih genel anlamda idealist. Bugünkü tabiriyle "cool" denilebilecek bir adam. Kendi idealleri doğrultusunda ilerleyen bir adam… Düşündüklerini hiç çekinmeden söyleyen, kararlı bir adam. Böyle bir adamın döndüğü sırada hiç hesap etmediği bir şeyle karşılaşması söz konusu… Bu da bir aşk… Böyle bir adamın aşkının da çok fırtınalı olabileceğini tahmin edebilirsiniz. İlerleyen bölümlerde izleyeceksiniz…  • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

bayram-banner en-ozel-bayram_ Image Banner