Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Denizli İş Adamları Derneği Başkanı Erdem Aydın Pahalı Uçuyoruz dedi

Denizli İş Adamları Derneği Başkanı Erdem Aydın sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile Türk Hava Yollarının pahalı bilet politikasını eleştirdi, yıl sonundaki karına dikkat çekti.


POLİTİKA 20 Kasım 2012 Salı - 18:45Denizli İş Adamları Derneği Başkanı Erdem Aydın sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile Türk Hava Yollarının pahalı bilet politikasını eleştirdi, yıl sonundaki karına dikkat çekti.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Türk Hava Yollarının karının yüzde 655 artmasına dikkat çeken Denizli İş Adamları Derneği Başkanı Erdem Aydın Denizlililerin biletlerdeki yüksek fiyattan dolayı hava yollarını kullanmadığını belirtti. Sosoyal medyada yaptığı paylaşımında Denizli İstanbul gidiş dönüş ücretlerinin 660 Tl olduğuna dikkat çeken Aydın 'Yazık bu Denizli'ye dedi.

Aydın "Turk hava yolları gecen yıla göre karını %655 artırarak 855 milyon tl ye çıkarmış .Denızlı-istanbul gidiş dönüş 660 tl. Yazık bu Denizli'ye" sözüne ise yapılan yorumlar şöyle:

"*gerçekten yazık. denizli merkeze yakın bi hava alanı yapmak varken o kadar uzaklıktaki askeri hava alanını kullanmak, bakım yapmak ,yenilemek akıl işi değil. büyükşehir olacak bi ile yakışmayan hizmetler"

*"daha çooooook burnumuzu sürterler de grip olduk sanırız. bu kadar çok şakşak bu kadar çok alkış yaparsak meşhur fil hikayesine döner.bir fil yetmiyor yüce Timur, buna bi de eş bulsak"

"*denizli bu konuda yolunmaya hazır kaz sevgili başkan neden özel hava yolu şirketleri denizliye gelemiyor lütfen bu konuyu gündeme getirirseniz memnun oluruz"

Denizli İzmir uçuşlarının olmayışına dikkat çekmek için karayolunu kullanan ve trafik kazasında hayatını kaybeden iş adamlarınıda rahmet dileyen Aydın "Izmır Denızlı yolunda hayatını kaybeden isadamlarimizida rahmetle anıyoruz" yorumunu yaptı.

Doluluk oranlarının yüzde 70-80 oranında olmasının fiyatların yüksekliğinden kaynaklandığını dile getiren "Biletler pahalı olduğu için insanlar ucamiyor. İnsanlar ucamayinca doluluk %70-80 aralığında seyrediyor. Rakamlara bakan Ozel havayolu şirketleri Denizli'yi cazip bulmuyor.yani Kısır Döngü süreci" olarak yorumladı.

Denizli (e-ha) Bayram Coşkun
comments powered by Disqus