Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Dershanem Olmasaydı Kampanyasında Öğrenciler görüşlerini ve yorumlarını yazacak

Dershanem Olmasaydı Kampanyasında Twitter ve Facabook üzerinden eki ve yeni dershane öğrencileri görüşlerini yazarak paylaşacaklar.


TÜRKİYE 12 Kasım 2012 Pazartesi - 17:25Dershanem Olmasaydı Kampanyasında Twitter ve Facabook üzerinden eki ve yeni dershane öğrencileri görüşlerini yazarak paylaşacaklar. Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Dershaneler tarafından yapılan açıklamada; "Desteklerinizi bekliyoruz. Destek için azından RT yapabilir takipçilerinizi haberdar edebilirsiniz. #dershanemolmasaydı düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz." denildi.

Uludağ Sözlükte de geçen bazı görüşler ise şöyle: Yurt genelindeki tüm dershanelerin bu pazartesi saat 19:00 - 20:30 arasında twiitter'da gerçekleştireceği hashtag sloganı. Bu pazartesi o saatler arasında tüm dershane hocaları öğrencileri hatta velileri bu hashtag altında görüşlerini dile getirecek. Büyük katılımın olması bekleniyor.

Nadir okullar hariç, kısaca özet gecersek okullarin yetersiz olmasından dolayı imkanı olan her ogrenci dersaneye gitmektedir. Nettir. Yeni sbs falan filan uygulamalariyla sırtındaki cantadan kucuk cocuklar dahi dersaneye gider olmuştur. Pardon ama notla ogrencileri tehtit eden, moral bozan, yetersiz kalan egitimciler varken elinde nereye kaldiriyorsun dersaneleri sorarim. sonra ne olacak? Yine imkanı olan ozel ders aldıracak. Bu mudur çözum? Dersanemi seviyorum lan. bu sinav sistemiyle okulun yeterli gelmedigi, calışmadığım, sınavda stresten gozumun sorulari gormedigi 160 dakikayken dersanelere guvenemesem ne yapacaktım, umrunda mi diye sorarlar adama.

Saatini 50 tl'ye verdiğim özel dersin 100 Tl'ye çıkmaması için twitterden gerçekleştirilecek eylem. olm zorladık mı lan dershaneye gelin diye? gitmeyen kazanamayınca, okullar yetersiz kalınca biz de açtık dershaneleri. dershaneler bu sistemin sebebi değil sonucudur, ayık olun.

Bugün saat 19:00 - 20:30 arasında ciddi ses getirmesi ve gündem oluşturması için 2.000.000 twt hedefleniyor. Üniversitelerimizin en önemli kaynağı dershanelerdir. Buna Bütün dersane dahil. Kapatılması gündemde.

#dershanemolmasaydı düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz.

Facebook grubu: https://www.facebook.com/hashtag.dershanemolmasaydi 

Dershanem Olmasaydı Kampanyasında Öğrenciler görüşlerinizi ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.

(e-ha) Eğitim Haberleri
comments powered by Disqus