Şah Mat Münazara Yarışması sonuçlandı

Bafra’ya bahar erken geldi

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yarı finalde

Şanlıurfa'da katliam gibi kaza: 12 ölü

Dila Hanım 2. Bölüm Star Tv

Dila Hanım 2. Bölümde olaylar çıkmaza giriyor, Dila Hanım 2. Bölümde neler oldu? Dila Hanım 2. Bölüm ful izle, Dila Hanım 2. Bölüm heyecan dorukta Rıza İle Dila tanışıyor, Dila Hanım 2. Bölüm Star Tv ful izle...


TV - DİZİ 22 Eylül 2012 Cumartesi - 09:07Dila Hanım 2. Bölümde olaylar çıkmaza giriyor, Dila Hanım 2. Bölümde neler oldu? Dila Hanım 2. Bölüm ful izle, Dila Hanım 2. Bölüm heyecan dorukta Rıza İle Dila tanışıyor, Dila Hanım 2. Bölüm Star Tv ful izle...

Dila Hanım 2. Bölüm Özeti: Her aşk zordu, onlar imkansızı seçti. 1977’de Necati Cumalı’nın aynı adlı eserinden beyazperdeye de aktarılan Dila Hanım’ın televizyon uyarlaması her Cuma Star’da ekrana geliyor.
Zülküf Yücel’in senaryolaştırdığı, Onur Tan’ın yönettiği dizinin başrollerinde Erkan Petkkaya ve Hatice Şendil rol alıyor.

Dila kocasının katilini bulmakta kararlıdır! Sarıgöl'de kalmaya ve kocasının katilini adalete teslim etmeye karar veren Dila, Azer ve Seyit'ten beklediği desteği alamaz. Onlar Rıza'nın bir şekilde adaletten kaçacağını düşünmektedir. Azer'in amacı zaten Rıza'nın cezasını kendisi kesmektir. Dila kendi bildiği yoldan ilerler. Rıza'nın yerine teslim olan Memed ve annesiyle görüşüp onları ifadelerini geri almaya ikna etmeye çalışır. Rıza ipin ucunda kendisi olmasına rağmen Dila'yı önlemek için bir şey yapmaz. Ama Melike, Rıza kadar insaflı değildir. Dila amacına ulaşmadan bir şeyler yapmalıdır. Dila'nın zarar görmesini engelemek isteyen Rıza onunla görüşmenin yollarını arar. 

 Dila Hanım 2. Bölüm Ful izle:  http://www.startv.com.tr/dizi/dila-hanim/video-galeri/sayfa/1/dila-hanim-2-bolum
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi