Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Dila Hanım izle - Sulatan Dila'yı neden kaçırdı?

Dila Hanım izle - Sulatan Dila'yı neden kaçırdı? Dila Hanım 24.yeni bölüm özeti, Dila Hanım 24.yeni bölümde bu akşam Dila’yı kurtarmak için Rıza ile Azer bir kez daha karşı karşıya gelir, Dila Hanım 24.son bölümünde Sultan yaptığı işin ortaya çıkması üzerine son bir çabayla kaçmaya çalışır, Dila Hanım 24. yeni bölümü ile bu akşam Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.


TV - DİZİ 15 Mart 2013 Cuma - 21:56Dila Hanım izle - Sulatan Dila'yı neden kaçırdı? Dila Hanım 24.yeni bölüm özeti, Dila Hanım 24.yeni bölümde bu akşam Dila’yı kurtarmak için Rıza ile Azer bir kez daha karşı karşıya gelir, Dila Hanım 24.son bölümünde Sultan yaptığı işin ortaya çıkması üzerine son bir çabayla kaçmaya çalışır, Dila Hanım 24. yeni bölümü ile bu akşam Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.

 

Dila Hanım 24. Bölüm Özeti

Dila’yı kurtarmak için Rıza ile Azer bir kez daha karşı karşıya gelir. Azer’in yaptığı büyük bir hata Rıza’yı öfkeden delirtir.

Sultan yaptığı işin ortaya çıkması üzerine son bir çabayla kaçmaya çalışır. Fakat kaçması hiç tahmin etmediği birisi tarafından engellenecektir.

Dila’nın kaçırılmasıyla ilgili olarak haksız yere annesini suçlayan Rıza’yı çok zor bir görev beklemektedir.

Sultan’ın hapse girmesinin ardından Azer’in Fatma’ya olan aşkı yeniden alevlenir. Ama Fatma ile ilgili gizli planları olan başkaları da vardır.

Dila’nın Seyit Bey’e verdiği sözü ne pahasına olursa olsun tutmaya kararlı olması Rıza ile aralarında bir gerilime sebep olmak üzeredir.

Adana’ya özel bir amaçla dönmüş olan milletvekili Selçuk Rıza ile yakınlaşmak için her fırsatı kullanmaya çalışır.

Selçuk’un evinde verdiği yemek davetine giden Dila ile Rıza orada görmeyi hiç tahmin etmedikleri birisiyle karşılaşır.

Yemek sırasında gelen bir telefon ise herkes için önemli bir dönüm noktası olacaktır.Yayın Günü: 15 Mart Cuma
Yayın Saati:  20.00

Dila Hanım 24. Bölüm Fragmanı

 

Startv
comments powered by Disqus