Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

FB-GB maçı kaç kaç: 4-1 Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı golleri maçın geniş özeti

FB-GB maçı kaç kaç: 4-1 Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı golleri maçın özeti, maçın golleri. FB-Gençlerbirliğ maçı, Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı FB-Gençlerbirliğ maçı, Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı saat kaçta hangi kanalda? 79’GOL Yine sol kanattan gelişen bir atağımız sonrası bu kez sahne alan isim Sezer Öztürk oldu. Sol kanattan Hasan Ali’nin pasında ceza sahası içinde topa vuran Sezer Öztürk meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 4-1. 69’GOL Sol kanatta Baroni’nin ceza alanına taşıdığı topa, sert bir şekilde vuran Kuyt oldu. Kuyt’ın vuruşunda kaleci Ramazan’ın yapacak bir şeyi yok ve meşin yuvarlak ağlarla buluştu. 3-1. 67’Fenerbahçemiz, bu kez Stoch ve Sow ikilisi ile tehlikeli geldi. Sol kanattan ceza sahası içine giren Stoch, hemen yanındaki Sow ile oyandı. Onun kaleye sert şutunda top az farkla auta çıktı. 64’GOLL Sezer Öztürk’e yapılan faulu hemen kullanan Sow, Meireles ile oynadı. Topla buluşan Meireles, kaleye baktı ve ceza sahası dışında sert vurarak, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 2-1.


SPOR 26 Kasım 2012 Pazartesi - 09:34FB-GB maçı kaç kaç: 4-1 Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı golleri maçın özeti, maçın golleri. FB-Gençlerbirliğ maçı, Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı FB-Gençlerbirliğ maçı, Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı saat kaçta hangi kanalda? FB-Gençlerbirliğ maçı, Fenerbahçe-Gençlerbirliği ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, oynayacak. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında, 25 Kasım Pazar günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı. 
FENERBAHÇE - GENÇLERBİRLİĞİ
STAT: Şükrü Saracoğlu
HAKEM: Yunus Yıldırım
YAYIN: Lig TV
SAAT: 19.00 
İnternet yayını Canlı anlatım: fernerbahce.org ve e-haberajansi.com 
90+2’Karşılaşmanın son düdüğü geldi. Fenerbahçe 4-1 Gençlerbirliği.
90+1’Fenerbahçemiz, yine sol kanattan etkili geldi. Hasan Ali’nin ceza sahasına ortasında Baroni’den önce savunma tehlikeyi önledi.
90’Karşılaşmanın sonuna 2 dakika ilave edildi.
86’Fenerbahçemiz, hazırlık paslarıyla rakip yarı alana geçme hazırlığında.
81’Takımımızda oyuncu değişikliği; Moussa Sow çıktı, yerine Semih Şentürk girdi.
79’GOL Yine sol kanattan gelişen bir atağımız sonrası bu kez sahne alan isim Sezer Öztürk oldu. Sol kanattan Hasan Ali’nin pasında ceza sahası içinde topa vuran Sezer Öztürk meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 4-1.
69’GOL Sol kanatta Baroni’nin ceza alanına taşıdığı topa, sert bir şekilde vuran Kuyt oldu. Kuyt’ın vuruşunda kaleci Ramazan’ın yapacak bir şeyi yok ve meşin yuvarlak ağlarla buluştu. 3-1.
67’Fenerbahçe, bu kez Stoch ve Sow ikilisi ile tehlikeli geldi. Sol kanattan ceza sahası içine giren Stoch, hemen yanındaki Sow ile oyandı. Onun kaleye sert şutunda top az farkla auta çıktı. 
64’GOLL Sezer Öztürk’e yapılan faulu hemen kullanan Sow, Meireles ile oynadı. Topla buluşan Meireles, kaleye baktı ve ceza sahası dışında sert vurarak, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 2-1.
62’Fenerbahçemiz, sol kanatta Sezer ile Gençlerbirliği yarı alanında. Onun pası Sow’a geçmedi.
61-Sezer Öztürk böylece Süper Lig’deki 100 maçına çıkarak "Dalya" dedi.
59’Takımımızda, Mehmet Topal oyundan çıktı, yerine ise Sezer Öztürk oyunda.
58’Fenerbahçe Hasan Ali, sarı kart gören isim oldu.
57’Sağ kanattan Kuyt’ın ceza alanı içindeki Sow’a ortası, Sow harika bir röveşata ile kaleye vurdu ama top az farkla auta çıktı.
56’Gençlerbirliği, Tosic ile kalemizde. Ama Volkan’ın başarılı müdahalesi.
53’Sol kanattan Hasan Ali ile başlayan atağımız, sağ kanatta Kuyt ile devam etti. Topa ceza sahası içine hareketlenen Kuyt’ın vuruşunda savunmanın müdahalesi var.
51’Fenerbahçe bu kez Mehmet Topal ile rakip kaleyi yokladı. Mehmet Topal’ın hemen ceza sahası önünde sert şutunda top kaleci Ramazan’da kaldı.
51’Fenerbahçe bu kez Mehmet Topal ile rakip kaleyi yokladı. Mehmet Topal’ın hemen ceza sahası önünde sert şutunda top kaleci Ramazan’da kaldı.
51’Baroni, korneri kullandı. Sow’dan önce Cem uzaklaştırdı.
50’Fenerbahçe, bu kez sol kanattan Moussa Sow ile rakip kalede tehlike yarattı. Kaleyi sol çağrazdan gören noktadan sert şutunda top defanstan kornere gitti.
48’Sağ kanattan Gökhan Gönül’ün pasında topa ceza sahasına giren Sow’un vuruşunda az farkla auta çıktı.
46’Karşılaşmanın ikinci yarısına Fenerbahçemiz başladı.
45+2’Takımımız, bulduğu golden sonra rakip yarı alanda. Evet, Yunus Yıldırım, ilk yarıyı bitiren düdüğü çaldı. 1-1.
45’İlk yarının sonuna 2 dakika ilave edildi. 
44’GOLLL Orta alanda topla buluşan Meireles, Kuyt ile oynadı. Onun pası ceza sahası içindeki Sow’a oldu. Sow, Kuyt’tan aldığı pası, ayağının dışıyla harika bir şekilde ağlara gönderdi. 1-1.
43’Gökhan ile rakip yarı alandayız. Gökhan’ın pası Kuyt’a, rakibin baskı  ve top taça çıktı.
42’Fenerbahçe Kuyt ile tehlike yarattı. Hasan Ali’nin pasında ceza sahası içinde Kuyt’tan önce Tosic’in müdahalesi var.
40’Fenerbahçemiz, hazırlık paslarıyla rakip yarı alanda. Sol kanatta Hasan’ın ortasında topa buluşan Kuyt oldu. Kuyt’ın Stoch ile yaptığı duvar pasında, Stoch ceza sahasına girdi ve kaleye vurdu ama az farkla auta çıktı.
37’Takım sol kanatta Kuyt ile hareketlendi. Onun pası Stoch’a oldu. Topla buluşan Stoch, Bekir’i düşündü ama top Gençlerbirliği savunmasında kaldı.
35’Gençlerbirliği, sağ kanattan korner kullanacak. Topun başında Azofeifa.Yaptı ortayı ama Bekir’in başarılı müdahalesi var.
32’Sol kanatta topla buluşan Hasan Ali, yanına gelen Kuyt ile oynadı. Kuyt’ın ortası ceza sahası içindeki Baroni’ye ama top kaleci Ramazan’da kaldı.
30’Rakip ceza sahasının önünde topla buluşan Stoch, sağ kanattaki Sow ile oynadı. Sow’un ortası Kuyt’a gelmiyor, uzaklaştıran savunma oldu.
27’Gençlerbirliği, sağ kanattan serbest vuruş kullandı.
25’Korneri kullanan Baroni oldu. Ceza sahası içine yaptığı ortayı Mehmet uzaklaştırdı.
25’Fenerbahçemiz sağ kanattan Kuyt ile etkili oldu. Sağ kanatta topla buluşan Kuyt, Cem’den sıyrıldı. Ortası savunmadan dışarı çıktı.
20’Gençlerbirliği Aykut Demir’in golüyle 0-1 öne geçiyor.Kaleyi sağ çaprazdan gören noktadan kullanılan serbest vuruşa dokunan Aykut oldu.
20’Meireles sarı kart gördü.
16’Baroni, serbest vuruşu kullanan isim oldu. Onun kaleye sert şutunda top üstten auta çıktı.
15’Takımımızda Mehmet Topal, Baroni’den aldığı pasla Gençlerbirliği ceza sahası içine girmek isterken ona yapılan hareket faul.
13’Fenerbahçemiz hazırlık paslarıyla yarı alanda. Ceza sahası önünde Baroni’nin vuruşda top savunmada Mehmet’in eline çarpan top sol kanattan Hasan Ali’ye geldi. Onun ortasında ceza sahası içinde Meireles’in sert şutu, top az farkla auta çıktı.
10’Takımımızda sol kanattan hareketlenen Hasan Ali, onun pası Stoch’a. Stoch, ceza alanı içine koşu yapan Sow’u düşündü ama top kaleci Ramazan’da kaldı.
9’Fenerbahçemiz, sol kanattan serbest vuruş kullandı. Onun ortası ceza sahası içine, Hasan Ali’den önce Cem uzaklaştırdı.
7’Gençlerbirliği Azofeifa ile sağ kanattan korner kullandı. Onun ortasında kafayı vuran Curri oldu aa Volkan’ın başarılı müdahalesi.
4’Baroni, korneri kullandı. Onun ortası ceza sahası içindeki Kuyt’a. Öncesinde savunma uzaklaştırdı.
4’Taç atışının ardından sağ kanattan topu rakip yarı alana taşıyan Gökhan’ın ortası, Mustafa’ya çarparak kornere gitti.
3’Takımımız, sağ kanattan taç atışıyla oyuna başladı.
1’Fenerbahçe, Hasan Ali’ni uzun pasıyla rakip yarı alanda. Onun uzun pasında topun düştüğü yerde Baroni ama öncesinde Aykut topu uzaklaştırdı.
Karşılaşmaya Gençlerbirliği başladı. 
FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Hasan Ali, Kuyt, Meireles, Mehmet Topal, Baroni, Stoch, Sow
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman
GENÇLERBİRLİĞİ: Ramazan, Cem, Mehmet, Aykut, Tosic, Hurşut, Özgür, Jimmy, Azofiefa, Zec, Lekic
TEKNİK DİREKTÖR: Fuat Çapa 
comments powered by Disqus