Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Fenerbahçe - Trabzon Maçı kaç kaç? FB-Trabzon Maç Sonucu

Fenerbahçe - Trabzon ilk yarı geniş maç özeti, FB - Trabzon maçı canlı anlatım, Fenerbahçe - Trabzon maçı gol pozistonları izle, Fenerbahçe - Trabzon maçı kaç kaç? Spor Toto süper Lig'de Şampiyonluk adayları Fenerbahçe ve Trabzonspor, Kadıköy'de karşı karşıya geliyor. Lig TV Fenerbahçe - Trabzon Maçı Canlı izle, fb-ts maçı kaç kaç? ilk yarı 0-0 biten maçın ikinci yarısı da berabere bitti.


SPOR 24 Eylül 2012 Pazartesi - 22:10Fenerbahçe - Trabzon ilk yarı geniş maç özeti, FB - Trabzon maçı canlı anlatım, Fenerbahçe - Trabzon maçı golleri izle, Fenerbahçe - Trabzon maçı kaç kaç? Spor Toto süper Lig'de Şampiyonluk adayları Fenerbahçe ve Trabzonspor, Kadıköy'de karşı karşıya geliyor.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan ve sarı lacivertli ekibin geçen seondan kalan cezaı nedeiyle kadın ve çocuk taraftarl önünde oynanacak mücadeleyi hakem Fırat Aydınus yönetiyor. Mücadele Lig TV'den canlı olarak yayınlanıyor.

FENERBAHÇE 0 - 0 TRABZONSPOR MAÇ SONUCUSTAT: Şükrü Saracoğlu
HAKEM: Fırat Aydınus
YAYIN: Lig TV

FENERBAHÇE
: Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Hasan Ali, Mehmet Topuz, Meireles, M.Topal, Stoch, Alex, Sow
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

TRABZONSPOR: Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Emerson, Yasin, Zokora, Sapara, Alanzinho, Olcan, Halil
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş 

FENERBAHÇE 0 - 0 TRABZONSPOR CANLI ANLATIM

 1. DK: Takımımız sağ kanatta Gökhan Gönül ve Mehmet Topuz ile yarı alanda, Şimdi orta alanda Meireles topla buluştu ve Hasan Ali ile oynadı.

3. DK: Takımımız, yaptığı preslerle Trabzonspor’u kendi yarı alanında çıkartmıyor.
4. DK: Gökhan Gönül;’ün sağ kanattan ceza alanına yaptığı ortada topla buluşan Sow oldu. Sow, yakın mesafeden kaleye vurdu ama az farkla dışarı çıktı.
 
5. DK: Trabzonspor Olcan ile bir serbest vuruş kullandı ama top auta çıktı.
 
8. DK: Fenerbahçemiz Alex ile hücuma çıktı. Solda Hasan Ali, sağda Gökhan Gönül. Alex, Hasan Ali ile oynadı. Ondan Stoch’a. Stoch içerideki Sow’u düşündü ama savunmada Bamba’nın müdahalesi.
 
10. DK: Trabzonspor sol sağ kanattan Olcan ile korner kullandı karşılayan Yobo oldu.
 
11. DK: Orta alanda topla buluşan Meireles, Sow ile oynadı, Sow, Zokora’dan kurtardı. İkinci çalımı da başarılı. Sağ kanattaki Gökhan ile oynadı.
 
13. DK: Sağ kanatta topla buluşan Mehmet Topuz, önündeki Gökhan ile oynadı. Ondan şimdi Sow’a başarılı bir pas, ama öncesinde savunmada Bamba’nın müdahalesi.
 
14. DK: Şimdi Alex, ceza sahası içine koşu yapan Sow ile oynadı. Sow’un Bamba ile girdiği ikili mücadelede top auta çıktı.
 
15. DK: FB , yarı alanda yaptığı hazırlık paslarıyla rakip yarı alanda.
 
15. DK: Bekir ve Meireles paslaşması. Meireles, sağ kanattaki Gökhan ile oynadı, onun ortasında savunmada Celutska kornere gönderdi.
 
17. DK: Sol kanatta topla buluşan Hasan Ali, Bamba ve Celutska’dan kurtardı ve pasında Mehmet Topuz ona yardıma gelen isim. Onun pasında Meireles kaleye vurdu ama üstten auta çıktı.
 
21. DK: Orta alanda topla buluşan Mehmet Topuz, sol kanattaki Stoch ile oynadı. Ondan Alex’e, o da Sow’u düşündü ama Bamba araya giren isim oldu.
 
22. DK: Fenerbahçemiz sağ kanattan taç atışı kullandı. Ceza sahasının hemen önünde topla buluşan Alex oldu. Alex kaleye vurdu ama top direkten döndü.
 
24. DK: Sol kanattan rakip yarı alana giren takımımızda topla buluşan Stoch oldu. Onun pası Meireles’e, şimdi ondan Alex’e. Alex kaleyi düşündü ama top kaleci Onur’da kaldı.
 
26. DK: Takımımız, şimdi sağ kanattan atak geliştiriyor ama Gökhan’dan önce Alanzinho topa sahip oldu.
 
27. DK: Şimdi Trabzonspor sol kanattan atak geliştiriyor. Sapara’dan ters taraftaki Alazinho’ya uzun bir top. Ondan Olcan’a. Olcan kaleyi düşündü ama top auta çıktı.
 
28. DK: Orta sahanın hemen önünde topla buluşan Meireles oldu. Onun uzun pasında topla buluşan Sow, ama Bamba ile girdiği mücadelede topu uzaklaştıran Bamba oldu.
 
30. DK: Rakip yarı alana sağ kanattan giren Takımımız, Mehmet Topuz ile net bir gol şansı yakaladı.

34. DK: Trabzon bu dakikalarda özellikle sol kanattan Sapara ile atak geliştiriyor. Sapara’dan Olcan’a, onun vuruşunda top kalecimiz Volkan Demirel’de kaldı.

36. DK: Savunmamızda Yobo’nun uzun pasında sol kanatta hareketlenen Hasan Ali oldu ama top biraz hızlı ve aut.

 37. DK: TS sağ kanattan korner vuruşunu kullandı. Ceza alanımızda topa yükselen Yasin oldu, ondan seken topa Olcan vurdu ama top auta çıktı.
 
39. DK: Topla buluşan sağ kanatta Gökhan oldu. Ama Alanzinho’nun müdahalesinde faul düdüğü çaldı.
 
40. DK: Faul atışını kullanan Gökhan oldu. Onun ortasında top defansta kornere çıktı.
 
42. DK: Fener Hasan Ali ile atak yeniliyor. Atağın yönü sağ kanata çevrildi. Orada Mehmet-Alex paslaşması. Alex ceza alanına girdi ama Zokora’dan bir müdahale geldi.


Kadıköy'de ilk yarı sona erdi. Maçta gol yok 

 48. DK: Fenerbahçemiz şimdi sağ kanattan Gökhan Gönül ile rakip yarı alana giriyor ve bir taç atışı. Takımımız taç atışını kullandı.
 
50. DK: Sağ kanattan Mehmet Topuz ile rakip yarı alana giren Takımımızda, Mehmet’in pasında hareketlenen Sow ve Bamba oldu. Sow’un, Bamba’ya  yaptığı hareket faul.
 
52. DK: Şimdi takımımız sağ kanattan taç atışı kullandı. Meireles topla buluşan isim oldu. Onun pasında topla buluşan Bekir oldu, Sapara’nın müdahalesinde top Trabzonspor’da kaldı.
 
56. DK: Trabzonspor Olcan ile kalemizde tehlike yarattı ama Volkan’ın başarılı müdahalesiyle top kornere çıktı. Şimdi korner kullanıldı, direkt auta çıktı.

 60. DK: Bu dakikalarda Fenerbahçemiz savunmamızdaki oyuncularımızın başarılı müdahaleleriyle Trabzonspor forvetlerine geçit vermiyor.
 
63. DK: Sağ kanattan yarı alana giren Takımımızda Gökhan Gönül’ün ceza sahasına hareketlenen Sow’a pasında, hakem korner bayrağını havaya kaldırdı.
 
64. DK: Sol kanattan Trabzonspor defansını zorlayan Fenerbahçemiz’de Stoch’un pasında Mehmet Topal kaleye vurdu, defanstan dönen topa Alex gelişine sert bir şekilde vurdu ama defansta kornere gitti.
 
66. DK: Takımımız sol kanattan atak tazeliyor. Alex’in Mustafa Yumlu ile girdiği ikili mücadelede top Trabzonspor’da kaldı.

 68. DK: Takımımız sol kanattan Hasan Ali ile rakip ceza sahasına girdi, ortasında topla buluşan Alex oldu. Alex, sert bir şekilde vurdu ama top kaleci Onur’da kaldı.
 
70. DK: Trabzonspor şimdi orta sahanın hemen önünden Sapara ile serbest vuruş kullandı, defansımızın başarılı müdahalesiyle atak tehlike önlendi.
 
72. DK: Takımımızda oyuna girme hazırlığında olan isimler Semih ve Baroni.
 
74. DK: Takımımız şimdi Alex ile sağ kanattan korner kullandı. Ceza sahası içine yapılan ortada kafayı vuran Bekir oldu ama Sapara çizgiden çıkardı.
 
75. DK: fb çıkan oyuncu Mehmet Topuz, yerine giren oyuncu ise Semih Şentürk oldu.
 
78. DK: Fenerbahçe bu dakikalarda orta alanda yaptığı hazırlık paslarıyla rakip yarı alanda çoğalmaya çalışıyor.

 79. DK: Trabzon Olcan ile defansımızda tehlike yarattı ama onun vuruşunda top üstten dışarı çıktı.
 
81. DK: Sağ kanattan Gökhan Gönül’ün pasında topla buluşan Meireles oldu. Onun sağ çaprazdan kaleye vuruşunda top kaleci Onur’da kornere çıktı.
 
81. DK: Korneri kullanan Alex’in ceza sahası içine yaptığı ortaya yükselen Trabzonspor savunmasında Bamba oldu.

84. DK: Takımımızda oyuncu değişikliği: Çıkan oyuncu Sow, giren oyuncu Recep Niyaz.

 84. DK: Takımımızda oyuncu değişikliği: Çıkan oyuncu Sow, giren oyuncu Recep Niyaz.
 
90+1. DK: Takımımızda rakip ceza alanına giren isim Recep Niyaz oldu. Onun pasında topla buluşan Meireles, onun vuruşunda top savunmada kaldı.
 
90+3. DK:Fenerbahçemiz şimdi Alex de Souza ile serbest vuruş kullanıyor. Kaleyi tam karşıdan gören noktadan Alex topun başında.

Sarı Kanaryalar sahadan berabere ayrıldı

 

 
comments powered by Disqus