Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Firuze 4. bölüm izle Firuze son bölüm full izle!

Firuze 4. bölüm izle (Show Tv) Firuze son bölüm full izle. Firuze yeni bölüm ile artık Pazar akşamları Show Tv'de. Firuze 4. son bölüm full izle. Firuze son bölüm seyret. Firuze 4. bölümde acaba neler oldu? Firuze 4. son bölüm yine nefesleri kesti. Firuze 4. bölüm full izle. Firuze son bölüm Show Tv den full izle.


TV - DİZİ 07 Ocak 2014 Salı - 06:32Firuze 4. bölüm izle (Show Tv) Firuze son bölüm full izle. Firuze yeni bölüm ile artık Pazar akşamları Show Tv'de. Firuze 4. son bölüm full izle. Firuze son bölüm seyret. Firuze 4. bölümde acaba neler oldu? Firuze 4. son bölüm yine nefesleri kesti. Firuze 4. bölüm full izle. Firuze son bölüm Show Tv den full izle.

 

Firuze 4. bölüm özeti

Firuze ve Suzan araçevrilmiştirsında yaşanan gerilim doruk noktasına çıkmıştır. Suzan merdivenlerden düşmüş yerde yatarken, tüm gözler Firuze’nin üzerine . Artık iki kadının, Arısoy Ailesi’nin gözleri önünde yaşayacakları büyük hesaplaşmanın vakti gelip çatmıştır….Köşkte yaşananlardan habersiz olan Demir de umulmadık bir şekilde olaylara dahil olacak ve Firuze ile Suzan arasındaki savaşının tam ortasında yerini alacaktır…Meryem, kendi elleriyle yarattığı altın sorunundan bir türlü kurtulamamaktadır. O, derdine çare bulmaya çalışırken beklenmedik bir olayla altınlar Halil’in de başına bela olur….!Aşkına karşılık bulamayan Azize ise perişan haldedir. Ne yapacağını bilmez halde dağılma noktasına gelen genç kız, son çare olarak ablasından yardım ister. Firuze yaşadığı tüm sıkıntıları bir yana bırakıp kardeşinin yardımına koşacaktır….Öte yandan Demir, güvenlik müdürü olarak çalışmaya başlar başlamaz, Arısoy Ailesi’ni derinden sarsacak bir bilgiye ulaşır. Demir’in getireceği bu bilgi köşkte bomba etkisi yaratacaktır….!
 

 

Firuze 4. bölüm full izle
comments powered by Disqus