Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

gib.gov.tr adresinden MTV Kredi Kartı ile öde - Motorlu Taşıtlar Vergisi

gib.gov.tr adresinden MTV Kredi Kartı ile öde - Motorlu Taşıtlar Vergisi. MTV Son gün bugün gib.gov.tr adresinden yatır MTV Kredi Kartı ile ödenebiliyor. MTV Ödemelerinde Son gün! MOtorlu Taşıtlar Vergi (MTV) ödemelerinde son gün 31 ocak, MTV vergisi öde, MTV kredi kartı ile ödenebilir mi? MTV hangi araçlar için geçerli olacak? Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi İnternet Sitesinde yapılan Duyuruda vatandaşlar Uyarılarak, '2013 Yılına Ait Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksitinin 31 Ocak 2013 Perşembe Günü Akşamına Kadar Ödenmesi Gerekmektedir.' açıklaması yapıldı. Bu link ile adrese ulaşın: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp


EKONOMİ 31 Ocak 2013 Perşembe - 17:01gib.gov.tr adresinden MTV Kredi Kartı ile öde - Motorlu Taşıtlar Vergisi. MTV Son gün bugün gib.gov.tr adresinden yatır MTV Kredi Kartı ile ödenebiliyor. MTV Ödemelerinde Son gün! MOtorlu Taşıtlar Vergi (MTV) ödemelerinde son gün 31 ocak, MTV vergisi öde, MTV kredi kartı ile ödenebilir mi? MTV hangi araçlar için geçerli olacak? Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi İnternet Sitesinde yapılan Duyuruda vatandaşlar Uyarılarak, '2013 Yılına Ait Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksitinin 31 Ocak 2013 Perşembe Günü Akşamına Kadar Ödenmesi Gerekmektedir.' açıklaması yapıldı.

Bu link ile adrese ulaşın: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

 Her yıl Ocak ve Temmuz aylarında iki eşit taksitte ödenen motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) 2013 yılına ilişkin birinci taksitinin ödeme süresi 31 Ocak 2013 Perşembe günü sona erecektir. MTV Son gün bugün gib.gov.tr adresinden yatır MTV Kredi Kartı ile ödenebiliyor.

Motorlu taşıtlar vergisi mükellefleri, 2013 yılı motorlu taşıtlar vergisi birinci taksitini aşağıda yer alan ödeme yöntemlerini kullanarak ödeyebilirler; Kredi kartı ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının internet sayfasında (www.gib.gov.tr) yer alan İnternet Vergi Dairesi/Sık Kullanılanlar/Motorlu Taşıtlar Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme bölümüne giriş yapılarak,

Anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak veya doğrudan bankalara başvurarak, Motorlu taşıtlar vergisi yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu Vergi Dairesi Müdürlüğüne veya motorlu taşıtlar vergisini tahsile yetkili diğer Vergi Dairesi Müdürlüklerine başvurarak. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sayfasından, ayrıca; kredi kartı ile geçmiş yıllar da dâhil olmak üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası da ödenebilmektedir.

Mükellefler motorlu taşıtlar vergisine ilişkin ayrıntılı bilgi için Vergi İletişim Merkezine (VİMER – 444 0 189) başvurabilirler." uyarısında bulunuldu. 

 (e-ha)
comments powered by Disqus