Minecraft çizgi romanı yayınlandı

Total Views : 916
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Yaklaşık 100 sayfalık Minecraft oyunlarına göre hazırlanan çizgi romanın hikayesinde kahraman İggi, Golem kralının düzenlediği yarışmalara katılmak için antremanlar yapıyor.

ALMANYA (e-ha) Yaklaşık 100 sayfalık Minecraft oyunlarına göre hazırlanan çizgi romanın hikayesinde kahraman İggi, Golem kralının düzenlediği yarışmalara katılmak için antremanlar yapıyor.

e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Minecraft çizgi romanı Almany'da yayınlandı. Almanya´nın en popüler YouTube´cularından olan Paluten yeni bir kitap yayınladı. 3,49 Milyon takipçisi olan ve sürekli bilgisayar oyunlarıyla ilgili çekimler yapan Paluten, Community Editions isimli yayınevinde ikinci kitabını yayınladı. Haiko Hörnig ile beraber kaleme aldığı „Der Golemkönig“ (Golem kralı) kitabının çizimlerini İrina Zinner yaptı.

Yaklaşık 100 sayfalık Minecraft oyunlarına göre hazırlanan çizgi romanın hikayesinde kahraman İggi, Golem kralının düzenlediği yarışmalara katılmak için antremanlar yapıyor. Ve arkadaşlarının da yardımıyla ve büyük bir çabayla yarışmalara katılmaya hak kazanıyor. Fakat İggi sonunda yarışmanın asıl sebebini öğreniyor ve kendisini heyecanlı bir maceranın içerisinde buluyor.

Kitap, özellikle çocuklara ve gençlere, fakat aynı zamanda da  her yaştan Minecraft oyuncusuna hitap ediyor. Kolay okunuşlu ve anlaması da kolay olan kitabın devamı da heyecanla bekleniyor.

e-Haber Ajansı (e-ha)