Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Huzur Sokağı 6. Bölüm ATV Kanalı Dizisi

Huzur Sokağı son bölüm ful izle, Huzur Sokağı 6. bölüm ful seyret,Huzur Sokağı son bölümde neler oldu, Huzur Sokağı 6. bölümde olaylar tüm hızıyla devam ediyor, Huzur Sokağı 6. bölüm kaçıranlar için ful izle, Huzur Sokağı 6. bölüm tek parça.


TV - DİZİ 13 Ekim 2012 Cumartesi - 12:40Huzur Sokağı son bölüm ful izle, Huzur Sokağı 6. bölüm ful seyret,Huzur Sokağı son bölümde neler oldu, Huzur Sokağı 6. bölümde olaylar tüm hızıyla devam ediyor, Huzur Sokağı 6. bölüm kaçıranlar için ful izle, Huzur Sokağı 6. bölüm tek parça. 

 Huzur Sokağı 6. Bölüm Özet, Feyza'nın kendisiyle ilgili tuttuğu defteri öğrenen Bilal'in Feyza'ya olan güveni bir kez daha sarsılır. Yusuf'un ölümünün peşini bırakmaya niyeti olmayan Bilal'in çabaları başına olmadık işler açar. Kerim-Emel cephesinde ise işler iyice karışır. Kerim'in kendisine yalan söylediğini düşünen Emel, onunla arasına mesafe koyar. Emel, biricik oğlu Teoman'ın Yusuf'un ölümünden etkilenmesi üzerine içine kapanır ve kocası Necmettin ile Teoman'a sarılır. Zafer'in baskılarıyla karşı karşıya kalan Rezzan'ın yardımına ise hiç beklemediği biri koşar.  

Hem Bilal'e hem de Rezzan'a kızan Saadet, ikisinin üzerine çok fazla yürüyünce, Kevser çocuklarını korumak için kanatlarını açar. Necmettin, Bilal'in gerçeği ortaya çıkarma çabalarına karşı boş durmaz ve başına iş açmak için elinden geleni yapar. En olmadık zamanda yaptığı manevrayla Bilal'e büyük darbe vurur.
comments powered by Disqus