Bafra’ya bahar erken geldi

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yarı finalde

Şanlıurfa'da katliam gibi kaza: 12 ölü

Miniklerin şiir programı büyüledi

Huzur Sokağı 6. Bölüm Özeti ATV Tv

Huzur Sokağı 6. bölüm yine sürprizlerle dolu, bölüm fragmanı izle,Huzur Sokağı yeni bölüm özeti, Huzur Sokağı 6. bölüm fragmanı seyret,Huzur Sokağı 6. bölüm ile bu akşam saat 20:00 da ATV ekranlarında.


TV - DİZİ 12 Ekim 2012 Cuma - 16:37Huzur Sokağı 6. bölüm yine sürprizlerle dolu,Huzur Sokağı 6. bölümde olaylar artarak devam ediyor,Huzur Sokağı 6. bölüm fragmanı izle,Huzur Sokağı yeni bölüm özeti,Huzur Sokağı 6. bölüm fragmanı seyret,Huzur Sokağı 6. bölüm ile bu akşam saat 20:00 da ATV ekranlarında.

Huzur Sokağı 6. Bölüm Özeti: Feyza'nın kendisiyle ilgili tuttuğu defteri öğrenen Bilal'in Feyza'ya olan güveni bir kez daha sarsılır. Yusuf'un ölümünün peşini bırakmaya niyeti olmayan Bilal'in çabaları başına olmadık işler açar. Kerim-Emel cephesinde ise işler iyice karışır. Kerim'in kendisine yalan söylediğini düşünen Emel, onunla arasına mesafe koyar. Emel, biricik oğlu Teoman'ın Yusuf'un ölümünden etkilenmesi üzerine içine kapanır ve kocası Necmettin ile Teoman'a sarılır. Zafer'in baskılarıyla karşı karşıya kalan Rezzan'ın yardımına ise hiç beklemediği biri koşar. Hem Bilal'e hem de Rezzan'a kızan Saadet, ikisinin üzerine çok fazla yürüyünce, Kevser çocuklarını korumak için kanatlarını açar. Necmettin, Bilal'in gerçeği ortaya çıkarma çabalarına karşı boş durmaz ve başına iş açmak için elinden geleni yapar. En olmadık zamanda yaptığı manevrayla Bilal'e büyük darbe vurur.
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi