Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Huzur Sokağı izle! Atv - Huzur 25.yeni bölümü internetten izle

Huzur Sokağı izle! Huzur 25.yeni bölümü internetten izle, Huzur Sokağı 25. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! (8 Mart 2013) Huzur Sokağı 25. Yeni Bölüm Özeti, Huzur Sokağı 25.bölümde bu akşam Feyza ve Bilal, birbirleriyle yeniden yakınlaşmaya başlıyor! Huzur Sokağı izle, Huzur Sokağı 25. son bölümü yine dram ve heyecan dolu olacak, Huzur Sokağı 25.yeni bölümde Emre, Bilal'den intikam almaya kararlı! Huzur Sokağı 25.yeni bölümü bu akşam 20.00'de Atv ekranlarında siz sevenleri ile olacak.


TV - DİZİ 08 Mart 2013 Cuma - 20:45Huzur Sokağı 25. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! '8 Mart 2013' Huzur Sokağı 25. Yeni Bölüm Özeti, Huzur Sokağı 25.bölümde bu akşam Feyza ve Bilal, birbirleriyle yeniden yakınlaşmaya başlıyor! Huzur Sokağı izle, Huzur Sokağı 25. son bölümü yine dram ve heyecan dolu olacak, Huzur Sokağı 25.yeni bölümde Emre, Bilal'den intikam almaya kararlı! Huzur Sokağı 25.yeni bölümü bu akşam 20.00'de Atv ekranlarında siz sevenleri ile olacak.

 

HUZUR SOKAĞI 25. Bölüm Özeti

Feyza ve Bilal, birbirleriyle yeniden yakınlaşmaya başlıyor! Ancak bu arada Bilal, Şükran'ın çok ciddi bir rahatsızlığı olduğunu öğrenecek... Bir an önce Şükran'ı tedaviye başlaması için ikna etmesi gerekmektedir. Oysa Şükran ve ailesi başka bir sorunla yüz yüzedir ve bu yüzden neredeyse aile dağılmak üzeredir.

Yaşadığı tüm sorunların kaynağı olarak Bilal'i gören Emre, ondan intikam almaya kararlıdır. Emel ise Necmettin'in ona soğuk davranmasına daha fazla tahammül edemez ve ilgisini yeniden kazanabilmek için büyük bir oyun oynar.Huzur Sokağı 24. Bölüm Özeti (Geçen Hafta)

Bilal'in kendisine aldığını sandığı kolyeyi Şükran'ın boynunda gören Feyza, Bilal'in sevgisinden iyice şüphe duyar. Feyza'nın her geçen gün biraz daha kendisinden uzaklaştığını gören Bilal ise, sonunda onunla her şeyi açık açık konuşmanın bir yolunu bulur. Her bakımdan çöküş yaşayan Feyza'nın morali, hastaneden gelen bir haberle yeniden yükselecektir...

Diğer taraftan, kına gecesine son vermek isteyen Saadet'in imdadına da Bilal yetişecek ve Şükran'ın Emre hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmesini sağlayacaktır. Ancak bu durum, hepsinin hayatında hiç beklenmedik olayların başlamasına da neden olacaktır...Huzur Sokağı 24. yeni Bölümü bu akşam atv'de sizlerle olacak.

HUZUR SOKAĞI 25. Bölüm Fragmanı
 

Atv
comments powered by Disqus