Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Huzur Sokağı yeni bölüm ATV Canlı Huzur Sokağı izle!

Huzur Sokağı 28. Yeni Bölüm canlı izle, Atv Huzur Sokağı 28. Yeni Bölüm Fragmanı, 29 Mart 2013 Huzur sokağı son bölüm fradgmanı izle, huzur sokağı 28. bölümde neler olacak? Huzur Sokağı 28.yeni bölümünde bu akşam Bilal ve Feyza'nın evlilik kararı almasıyla, Necati de Şükran'a karşı hissettiklerini yakınlarıyla paylaşmaya başlar, Huzur Sokağı yeni bölümü ile bu akşam 20.00'de Atv ekranlarında olacak.


TV - DİZİ 29 Mart 2013 Cuma - 20:14Huzur Sokağı 28. Yeni Bölüm Özeti, Atv Huzur Sokağı 28. Yeni Bölüm Fragmanı, 29 Mart 2013 Huzur sokağı son bölüm fradgmanı izle, huzur sokağı 28. bölümde neler olacak? Huzur Sokağı 28.yeni bölümünde bu akşam Bilal ve Feyza'nın evlilik kararı almasıyla,  Necati de Şükran'a karşı hissettiklerini yakınlarıyla paylaşmaya başlar, Huzur Sokağı yeni bölümü ile bu akşam 20.00'de Atv ekranlarında olacak.


  Huzur Sokağı 28. Bölüm Canlı İzle

 

Huzur Sokağı 28. Bölüm Özeti

Bilal ve Feyza'nın evlilik kararı almasıyla,  Necati de Şükran'a karşı hissettiklerini yakınlarıyla paylaşmaya başlar.Necati'nin duygularından habersiz olan Şükran, Emre'nin kendisine olan ilgisini görmezden gelmeye çalışır. Selim'in Feyza'ya duyduğu aşkise her geçen gün daha da güçlenmektedir ve ne olursa olsun bu aşktan vazgeçmeye niyeti yoktur. Ancak bu evlilik kararı, hiç beklenmedik bir şekilde heriki  aile'de de bazı gerilimlere, yeni sorunlara yolaçacaktır. Huzur Sokağı 28.yeni bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yayın: 29 Mart 2013 Cuma
Saat : 20.00


Huzur Sokağı 27. Bölüm Özeti (Geçen Hafta)

Kerim tarafından soğuk hava  deposunda tutulan Bilal, yaşam savaşı vermektedir. Feyza, Bilal'in yaşadığına dair bir haber alır ve farkında olmadan bir tuzağın içine çekilir. Rezzan, abisinin kaybolmasıyla ilgili Şükran'ı suçlar.Zaten çok üzgün olan Şükran, bunun üzerine Bilal'i bulmak için harekete geçer. Borçları yüzünden büyük bir sıkıntı yaşayan Necmettin ise hiç beklemediği birinden maddi destek alacaktır.


Huzur Sokağı 28. Bölüm Fragmanı

Atv
comments powered by Disqus