İstanbul

İstanbul huzurevleri, son zamanlarda gelişen teknoloji ve mevcut hizmet ağlarının çok daha nitelikli bir hal almasıyla özel bir konuma kavuşmuştur.

18-11-2015 10:36

Haberler » TÜRKİYE


İstanbul huzurevleri son zamanlarda gelişen teknoloji ve mevcut hizmet ağlarının çok daha nitelikli bir hal almasıyla özel bir konuma kavuşmuştur. Nitekim, geçmiş yıllara oranla günümüzde huzurevi gibi kuruluşlara bireysel olarak kendi istekleri başvuran insan sayısında gözle görülür bir artış bulunmaktadır. Öyle ki bu artışın en büyük etkeni de, mevcut huzurevlerinde ki şefkat, sevgi ve kusursuz hizmet kombinasyonu eşliğinde gerçekleştirilen faaliyetler olmuştur. Genel olarak 55 yaş ve üstü insanlara kapılarını açan ve hasta bakım hizmetleri konusuiznda da büyük aşamalar kaydeden İstanbul huzurevleri, sahip olduğu potansiyeli sıkıntısız bir şekilde sakinlerine aktarmayı başarmaktadır. Tabi burada ki esas amaç, hayata farklı bir pencereden bakmak için yepyeni adımlar atmaya çalışan bu insanları hem mutlu etmek hem de sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sebepten dolayı da günümüzde ki pek çok huzur evi, sunmuş olduğu fiziksel – sağlıksal hizmetlerinin yanı sıra, sakinlerine manevi değerleri yüksek yaklaşımlarda da bulunmaktadır. Hal böyle olunca da, bu kurumlara karşı eskiden kalma biriktirilen tüm ön yargılı deyimleri rafa kaldırma şansı doğmuştur. Ki bu durumu hak eden birbirinden farklı kaliteli hizmetleri gördüğünüz anda sizler bizimle eş fikirde olacaksınız. Yaşlı bakımlarının yanı sıra, bu tarz huzurevlerinde hasta bakım hizmetleri de sunulmaktadır. Kendi alanında oldukça eğitimli ve çeşitli yaşlı – hasta bakımı sertifikalarına sahip olan personel ekipleri ile, mevcut bakım işleyişlerinde herhangi bir sıkıntı asla yaşanmamaktadır. Bu sebepten dolayı da, yoğun bakım sonrası alınması gereken sağlık hizmetleri konusunda bu kurumlara gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Hizmet Odaklı Huzurevleri

İstanbul huzurevleri içerisinde sunulmakta olan hizmetleri oldukça geniş bir yelpaze içerisinde ele alarak inceleyebiliriz. Özellikle de hasta bakımı konusunda teknik açıdan gelişmiş bir hizmet aşamalarına sahip olan bu hizmetler, en iyi olanını en kaliteli aşamalarla yaşama imkanına erişebileceksiniz. Mevcut hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

              Yaşlı medikal hizmetleri

              Yaşlı doktor hizmetleri

              Yaşlı hemşire hizmetleri

              Hasta refakat hizmetleri

              Yaşlı bakım hizmetleri

              Yoğun bakım sonrasında hasta bakım hizmetleri

              Yaşlı sağlık hizmetleri

              Klinik beslenme

              7 / 24 canlı yayın

Etiketler : İstanbul -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN