Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Kanal D İzle, Kanal D, canlı İzle 05.04.2014 (Kanal D) yayın akışı Kanal D, (Kanal D) canlı

Kanal D İzle Kanal D canlı İzle Kanal D yayın akışı Kanal D canlı yayın HD İzle Full TV İzle. Kanal D canlı yayın full izle.Kanal D full dizi, full maç ve full canlı yayın izle.Kanal D Tv yayın akışı burada. e-haberajansı.com haber ajnası olarak sizler için Kanal D'yi sizler için yakından takim ediyoruz. Kanal D canlı yayın maç, dizi, proğram, ve yarışma canlı ve full yayınları izle...


TV - DİZİ 05 Nisan 2014 Cumartesi - 08:14Kanal D İzle Kanal D canlı İzle Kanal D yayın akışı Kanal D canlı yayın HD İzle Full TV İzle.Kanal D canlı yayın full izle.Kanal D full dizi, full maç ve full canlı yayın izle.Kanal D Tv yayın akışı burada. e-haberajansı.com haber ajnası olarak sizler için Kanal D'yi sizler için yakından takim ediyoruz. Kanal D canlı yayın maç, dizi, proğram, ve yarışma canlı ve full yayınları izle..  

Kanald.com.tr'deki Dizileri, Programları, Televizyonları ve Radyoları dinleyebilmeniz için bilgisayarınızda Windows Media Player programının yüklü olması gerekiyor. Bu nedenle sisteminizde bu programın yüklü olduğundan emin olmalısınız. 

KANAL D CANLI İZLE

Kanal D'den canlı ve full olarak Çalıkuşu, İntikam, Arka Sokaklar, Güneşi Beklerken, Vicdan, Merhamet ve diğer tüm dizileri HD yayın olarak net izle. Kanal D yayın akışı ve canlı yayın izle...

Kanal D

Kanald.com.tr'deki Dizileri, Programları, Televizyonları ve Radyoları dinleyebilmeniz için bilgisayarınızda Windows Media Player programının yüklü olması gerekiyor. Bu nedenle sisteminizde bu programın yüklü olduğundan emin olmalısınız. Eğer sisteminizde yüklü olan Windows Media Player ile ilgili problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda Microsoft'un yardım sayfalarına başvurabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir yayını dinleyebilmek için bilgisayarınızın bir ses kartının olması ve ses ayarlarınızın açık olması gerektiğini lütfen unutmayınız.

Eğer Firewall yada Proxy server aracılığı ile internete bağlanıyorsanız, TCP 1755 portunun açık olması gerekiyor. Genellikle Firewall ya da Proxy server kullanımı işyerlerine özgü olduğundan bu işlemi bağlı bununduğunuz iş yerinin bilgi işlem servisinden açtırabilirsiniz.

Ayrıca internet bağlantınızdan kaynaklanan problemler olabilir. Bu nedenle yayınlarımızı daha rahat izleyebilmeniz ve dinleyebilmeniz için Internet Explorer kulanılmasını tavsiye ediyoruz. Yayınlarımız izlendiği veya dinlendiği sırad

KANAL D YAYIN AKIŞI İÇİN TIKLA 
comments powered by Disqus