Muğla'da 3 bin adet lale soğanı dağıtıldı

Obama, Rusya’ya yaptırım paketini onayladı

Londra’da 14 Aralık’a ‘sessiz protesto’

Etiyopya Büyükelçisi Niğde ve Bor İlçesindeydi

Kara Para Aşk 1. bölüm izle(Kara Para Aşk ilk bölüm full izle!)

Kara Para Aşk 1. bölüm izle (Kara Para Aşk ilk bölüm full izle)Kara Para Aşk 1. bölüm izle. Kara Para Aşk izle. ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk izleyici ile buluştu. Kara Para Aşk ilk bölümde büyük bir ilgi gördü. Kara Para Aşk 1. son bölüm kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenler için tıkla izle. Kara Para Aşk 1. bölüm ATV'den full izle.


TV - DİZİ 19 Mart 2014 Çarşamba - 08:47



Kara Para Aşk 1. bölüm izle (Kara Para Aşk ilk bölüm  full izle)Kara Para Aşk 1. bölüm izle. Kara Para Aşk izle. ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk izleyici ile buluştu. Kara Para Aşk ilk bölümde büyük bir ilgi gördü. Kara Para Aşk 1. son bölüm kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenler için tıkla izle. Kara Para Aşk 1. bölüm ATV'den full izle.

Kara Para Aşk 1. bölümde neler yaşandı?

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 

Merhamet final bölümü full izle 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 

                        Kara Para Aşk 1. bölüm ATV'den full izle




comments powered by Disqus

moda haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

gürses ukash bayi