Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Kara Para Aşk son bölüm izle (Kara Para Aşk 3. son bölüm video izle)

Kara Para Aşk 3. son bölüm full izle (Kara Para Aşk video izle) Kara Para Aşk 3. bölüm izle. Kara Para Aşk son bölüm full izle. Kara Para Aşk 3. son bölümde acaba neler yaşandı? Kara Para Aşk 3. bölümde olaylar kaldığı yerden devam ediyor. Kara Para Aşk 3. son bölüm full seyret. Kara Para Aşk 3. bölüm ATV kanaından full yayın izle.


TV - DİZİ 03 Nisan 2014 Perşembe - 08:06Kara Para Aşk 3. son bölüm full izle (Kara Para Aşk video izle) Kara Para Aşk 3. bölüm izle. Kara Para Aşk son bölüm full izle. Kara Para Aşk 3. son bölümde acaba neler yaşandı? Kara Para Aşk 3. bölümde olaylar kaldığı yerden devam ediyor. Kara Para Aşk 3. son bölüm full seyret. Kara Para Aşk 3. bölüm ATV kanaından full yayın izle. 

 Kara Para Aşk 3. bölümde neler yaşandı?

Roma uçağında Ömer'le burun buruna gelen Elif'in korktuğu başına gelmiştir. Roma'ya vardıklarında bir valiz dolusu parayı yakalanmadan gümrükten geçirmek ve bunu yaparken de Ömer'i atlatmak zorundadır. Ömer ise Elif'in tavırlarından başının ciddi bir şekilde belada olduğunu anlamıştır. Bütün karşı koymalarına rağmen Elif'e yardım etmeye, aynı zamanda elmasları bulmaya çalışır. Roma sokaklarında elmasların peşinde iz sürerlerken karşılarına çıkan gerçekler Elif'i derinden sarsar. Elif sonunda babasının büyük bir kara para aklama tezgahının içinde olduğunu öğrenir. Üstelik babası kara paraları aklarken biricik kızını da gözünü kırpmadan kullanmıştır.
Nilüfer'e bir türlü ulaşamayan Zerrin, Tayyar'ın yanlış adres olduğundan habersiz kapısını çalar onunla dertleşip endişelerini anlatır. Tayyar profesyonelce Zerrin'i sakinleştirir. Zerrin dost bildiği Tayyar'ı akşam yemeğine davet eder. Tayyar sevgilisi Pınar'ı da alıp yemeğe gidecektir. Akşam yemeği Pınar ve Zerrin'in damadı Taner için hiç de kolay geçmeyecektir.
Kapatıldığı yerde çok zor şartlar altında olan Nilüfer ablasını onun kurtarmasını beklemektedir. Elif'in tedirgin hallerinden şüphelenen Ömer, Arda ve Pelin'in de yardımıyla Elif'in kız kardeşinin kaçırıldığını anlar ve Elif'e yardım etmek ister. Elif yardımı kabul etmediği gibi kardeşinin kaçırıldığı gerçeğini de saklar. Çünkü Elif istemeyerek de olsa verilen görevi yapmıştır ve karşılığında kardeşini alıp sessizce döneceğini sanmaktadır. Oysa Tayyar ve Metin'in onun için hazırladıkları sürprizler henüz bitmemiştir.

 Kara Para Aşk 3. son bölüm ATV'den full izle

 
comments powered by Disqus