Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Karadayı 36. bölüm full izle!, Kardayı 36.son bölüm tek parça video seyret!

Karadayı 36. bölüm full izle!, Kardayı 36.son bölüm tek parça video seyret! Karadayı 36. yeni bölüm fragmanı full seyret, Karadayı 36.son bölüm özeti izle, Karadayı 36. bölümde Mahir Kara cenazede yakalandı, Karadayı 36. bölümde Ayten Necdet'e herşeyi Savcı Turgut'u itiraf etti, Karadayı 36. bölümü heyecan dolu, Karadayı 36. bölümde Turgut'un foyası tek tek ortaya çıkıyor, Karadayı 36. bölümde Mahir Mahkeme'de neler söyledi?


TV - DİZİ 18 Haziran 2013 Salı - 16:18Karadayı 36. bölüm full izle - Kardayı 36. bölüm tek parça video Karadayı 36. yeni bölüm fragmanı full seyret, Karadayı 36.son bölüm özeti izle, Karadayı 36. bölümde Mahir Kara cenazede yakalandı, Karadayı 36. bölümde Ayten Necdet'e herşeyi Savcı Turgut'u itiraf etti, Karadayı 36. bölümü heyecan dolu, Karadayı 36. bölümde Turgut'un foyası tek tek ortaya çıkıyor, Karadayı 36. bölümde Mahir Mahkeme'de neler söyledi?

KARADAYI 36. sezon finalinde neler yaşandı?

Karadayı 36. bölümde Mahir, yıllar sonra Annesi olduğunu öğrendiği Kader hanımı ve kızını aynı evde sabotaja kurban gittiğini gördü, evdeki önemli dosya nedeniyle savcı Turgut tarafından ev yakılmış ama yine savcı tereyağından kıl çeker gibi olaydan sıyrıldı.

Savcı Turgut Mahir'in cenazeye geleceğini düşünüp her yeri polile kuşattı ve Mahir Kara cenazeye geldi defin işleminden sonra kendini kelepçeletip babası Nazif'in yanına getirildi, Cezaevinde yıllar önce Ahmet Kaya'nın seslendirdiği 'Hasretinden Prangalar Eskittim' şiirini Nazif bey'in okuması cezaevini adeta yasa boğdu.

Feride, geçmişte tecrübeli olduğuna inandığı itfaiyeci Erol beyi bulup yangının araştırmasını istedi.

Mahir'in erkek kardeşi, Mahir kara'nın en yakın dostu Yasin'i bulup öldürdü.

Mahir avukattan kendini tanık olarak seçmesini istedi ve beklenen an geldi, Mahir, Savcı'yı babası Nazif değilde kendisinin vurduğunu söylemesi mahkemede şok etkisi yarattı.

Şimdi sezon finalinde akıllarda kalan sorular şunlar oldu:

Necdet, cezaevinde Feride ile görüşecek, itfaiyeci erol bey ikinci bir araştırmasını getirecek olması mahkemenin seyrini değiştirecek mi?

Karadayı 37. bölümü ile yeni sezonda tekrar sizlerle olacak.

Karadayı 36. bölümü 18 Haziran 2013'te buradan full izlemek için TIKLA

KARADAYI 36. Yeni Bölüm Özeti (Sezon Finali)


Hakime hanım Mahir kara'yı sevdiğinden olayları dedektif gibi birebir anlayıp çözmek için kolları sıvıyor, Necdet ile hapishanede gerçekleri öğrenen Feride, mahkemedeki tutumunu değiştirecek.

Mahir yangından hem Safiye'yi hem de Kader'i kurtarmaya çalışır, Ancak Mahir'i çok acı bir son beklemektedir.

Bu olaydan şüphelenen Feride, yangının sebebini gizlice araştırmaya başlar. Turgut ise Feride'ye olan aşkını sonunda itiraf eder.

Nazif duruşmaya çıkarılır. Feride için karar vakti gelmiştir. Bu sırada Ayten de Necdet'in karşısına çıkar. Öğrendikleriyle sarsılan Necdet, Feride ile konuşmaya karar verir! Ancak Mahir tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar.Artık hiç-bir şey eskisi gibi olmayacaktır, Mahir duruşma salonunda Feride'ye neler söyleyecek?

Tüm bu suallerin cevabı bu akşam Atv ekranlarında olacak.

Yayın Tarihi: 17 Haziran 2013 Pazartesi
Saat: 20:00'de

 

Atv
comments powered by Disqus