Dünya Sanat Günü Karma Resim Sergisi

Masa başında oturuş pozisyonu çok önemli

New York Otomobil Fuarı Alıcı bekliyor

'Trafik Güvenliği Medya Ödülleri' sahiplerini buldu

Karadayı dizisi 29. son bölümde neler yaşandı? Karadayı 29.bölüm özeti.

Karadayı dizisi 29. son bölümde neler yaşandı? Karadayı 29. bölüm özeti, Karadayı dizisi izle 8 Nisan 2013 Karadayı 26.yeni bölüm fragmanı, Karadayı 26.son bölüm fragmanı full izle, Karadayı 26. yeni bölümde neler olacak? Karadayı 26. yeni bölümde bu akşam Adliyenin önünde Nazif'e kurulan tuzak duruşmadaki tüm dengeleri değiştirecek.
TV - DİZİ 09 Nisan 2013 Salı - 09:56
YAZI BOYUTU: A A AKaradayı dizisi 29. son bölümde neler yaşandı? Karadayı 29. bölüm özeti, Karadayı dizisi izle 8 Nisan 2013 Karadayı 26.yeni bölüm fragmanı, Karadayı 26.son bölüm fragmanı full izle, Karadayı 26. yeni bölümde neler olacak? Karadayı 26. yeni bölümde bu akşam Adliyenin önünde Nazif'e kurulan tuzak duruşmadaki tüm dengeleri değiştirecek.

KARADAYI 26. Bölüm Özeti

Adliyenin önünde Nazif'e kurulan tuzak duruşmadaki tüm dengeleri değiştirecek.... Nazif'in kurtuluşu komaya giren Geveze Ahmet'in yaşamasına bağlıdır. Mahir'in babasına siper olması ise gözlerden kaçmaz., Karadayı 26.bölümünde Turgut duruşmada sürpriz kozunu nassıl oynicak?Turgut, duruşmada sürpriz kozunu nasıl oynicak? Mahir ilk defa babasının sırları olduğunu öğrenir. Dava Mahir'in annesi Nihan'da düğümlenir. Mahir geçmişin sırlarını aydınlatmak için annesinin karşısına çıkar.

Feride babasıyla Mahir arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.Mahir Feride'yi yalnız bırakmaz. Mahir ile Feride geceyi birlikte geçirirler. Mehmet Saim ise Mahir'le ilgili şoke edici bir gerçeğe ulaşacak. Karadayı 26. yeni bölümü ile bu akşam nefesleri kesecek.

Karadayı'da Geçen Hafta neler yaşanmıştı?

Gelen şantaj telefonundan sonra Nazif Babacinayeti üstlenmek için soluğu Feride'nin kapısında aldı. Nazif Baba'yla görüşmek istemeyen Feride onu başından savdı. Israrcı olan Nazif Baba tam kapıdan içeri girecekken Avukat Erdal tarafından son anda engellendi.

Necdet'in kardeşi Osman'ın da yardımıyla Komiser Yasin ve  Mahir, Torun Nazif'in izini sürdüler ve zorlu bir takibin ardından küçük Nazif'i buldular.Komiser Yasin'in Torun Nazif'i ailesiyle buluşturduğu sahne ise herkesi ağlattı.

Tüm bu olan bitenin içinden yine en karlı çıkan Turgut oldu.Turgut önce GevezeAhmet'i emniyete yakalattırdı ve Torun Nazif'in aslında babasının kumar borcu yüzünden kaçırıldığını söyledi. Geveze Ahmet, Kara Ailesi'nin geçmişinin karanlık olduğunu, ailenin de yer altı dünyasıyla ilişkileri olduğunu söyledi.

Mahir'in duruşma gününden önce babasını kaçıracağını ve ortadan kaybolacaklarını söyleyen Geveze Ahmet böylelikle Turgut'un tüm isteklerini yerine getirmiş oldu. Bu gelişmelerden sonra Feride nasıl bir karar alacak? Nazif Baba tekrar tutuklu mu yargılanacak? Bu soruların cevabı 1 Nisan Pazartesi akşamı atv'de… 

Atv  • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

morhipo_mutfak Image Banner 300 x 250