‘Kesilir kesilmez buzdolabına konulan etler zarar görür‘

"Kurban kesiklerini öncelikle sabun ve su ile temizleyin"

Plüton’un eşsiz buz dağları ve vadileri kamerada

Kazak Hanlığı'nın 550'inci kuruluşu adına 'Elma Festivali'

Karagül dizisi 7.bölüm fragmanı izle FOX Tv Karagül 7. bölümü internetten seyret

Karagül dizisi 7.bölüm fragmanı izle FOX Tv Karagül 7. bölümü internetten seyret, Karagül 7. bölümde Ebru şoka girecek! Karagül 7.bölüm özeti, Karagül 7. yeni bölümde neler olacak? Karagül 7. bölümde Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girecek. Karagül 7. yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.


TV - DİZİ 10 Mayıs 2013 Cuma - 20:02Karagül dizisi 7. bölüm fragmanı izle - Karagül 7. bölüm özeti izle, Karagül 7. yeni bölümde neler olacak? Karagül 7. bölümde Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girecek. Karagül 7. yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Karagül 7. Bölüm Özeti Bölüm Tarihi: 10/05/2013


Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girecek, Kendine geldiğinde geçmişin muhasebesini yapıp, bu sırrı bilenleri hesaba çeker ve bir an önce çocuklarıyla birlikte konaktan ayrılmayı düşünen Ebru İstanbul’daki yakın dostlarından kalacak yer için yardım talep eder. Ada kürtaj için bir yol bulmuştur, bir plan kurup Maya’dan yardım ister. Melek’le buluşmak için Savaşan’a giden Recep’i orada bir sürpriz beklemektedir. Planı maksadına ulaşan Özlem, Narin’i daha da zor durumda bırakmak için Kendal ve Narin’le ilgili olan şüphesini  konaktan biriyle paylaşır.  Ayşe’yle yakınlaşan Baran ilk defa Ayşe’yle bir sırrını paylaşır. Ada ve Maya hastanede bir sürprizle karşılaşırken, Ebru’nun konaktan ayrılma kararı beklenmedik sonuçlara yol açar.

Karagül 7. Bölüm Fragmanı

Fox Tv
comments powered by Disqus