Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Kayıp 2. Bölüm İzle Kayıp 2. son bölüm full Kanal D izle!

Kayıp 2. Bölüm İzle Kayıp 2. bölüm full Kanal D izle! Kayıp 2. son bölüm full izle. Kayıp yeni sezon dizisi 1. bölüm ile geçen hafta izleyicilere merhaba dedi Kayıp 2.son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı kaçıranlar için full dizi izle. Kayıp 2. son bölüm izle.


TV - DİZİ 22 Eylül 2013 Pazar - 10:57Kayıp 2. Bölüm İzle Kayıp 2. bölüm full Kanal D izle! Kayıp 2. son bölüm full izle. Kayıp yeni sezon dizisi 1. bölüm ile geçen hafta izleyicilere merhaba dedi Kayıp 2.son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı kaçıranlar için full dizi izle. Kayıp 2. son bölüm izle.

 

Kayıp 2. Bölüm Full İzle

 

Kayıp 2. Bölüm Özet

 
Kayıp 2. bölümde Mehmet ölümle burun buruna geliyor...


Kanal D’nin başrollerini; Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli ve Dolunay Soysert’in paylaştıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni dizisi “Kayıp”, Cuma akşamı yine aksiyon ve heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Dizinin bu 2. ve yeni bölümünün konusu şöyle;

Büyük bir heyecanla herkes Kerem’i beklerken eve gelen paket, tüm aile özellikle de Leyla için dehşet vericidir.  Kemal, istedikleri fidyeyi ödedikleri halde Kerem’i neden serbest bırakmadıklarını merak ederken cep telefonuna gelen bir fotoğraf evdekileri hayrete düşürür. Aldığı talimat üzerine içi giderek de olsa paraları yakan Fahri, onu izlemekte olan Mehmet tarafından hazırlıksız yakalanır. İkili arasında geçen boğuşma sonucu Mehmet Fahri’yi kontrolü altına almayı başarır. Leyla ise Mehmet arar ancak ulaşamaz. Özlem ise bu işin sandıklarından daha büyük olduğunu Mehmet’in üstesinden gelebileceğine inanmadığını söyleyerek Murat Şarman’ı polise gitmeye ikna etmeye çalışır. Mehmet ise Leyla’yı arayarak Kerem’in yerini bulduğunu ve en kısa zamanda onu getireceğini söyler. Bu haber Leyla ve aile için büyük ümit kaynağı olur. Ancak Fahri’nin gecikmesi Falko’nun içine kurt düşürür, geciken Fahri’yi cebinden arar. Kafasına dayanan namlu eşliğinde Mehmet’i Kerem’i sakladıkları depoya götüren Fahri ecel terleri döker. Depoya geldiklerinde ise karşılaştıkları manzara hem Mehmet hem de Fahri için büyük sürpriz olur. Falko tarafından tuzağa düşürülen Mehmet ölümle burun burunadır. Evdeki bekleyiş sürerken, Mehmet’ten uzun süre haber alamayan aile telaşlanır. Mehmet’i ararlar ancak telefonu kapalıdır ulaşamazlar.


Kayıp 2. Bölüm Fragmanı İzle
comments powered by Disqus