Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Kurtlar vadisi pusu 159. bölüm fragmanı çıktı mı - Yeni bölüm fragmanı- Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm var mı? Bugün kurtlar vadisi pusu 159. bölüm var mı? Bugün Kurtlar Vadisi Pusu olup olmadığını KVP takipçileri merak ediyor.Hikmet, üzerindeki bombayı patlatıyor mu?


TV - DİZİ 10 Mayıs 2012 Perşembe - 09:14Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm var mı? Bugün kurtlar vadisi pusu 159. bölüm var mı? Bugün Kurtlar Vadisi Pusu olup olmadığını KVP takipçileri merak ediyor.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kurtlar Vadisi Pusu 159. bölüm yeni bölüm. 

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 158. bölüm 3 Mayıs Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 158. bölümünde yaşanacaklar: 
Polat ve ekibi Cahit’i kurtarabilmek için nasıl bir yol izleyecek? Polat ele geçirdiği dergiden nasıl bir ip ucu bulacak?
Oğlunu öldürtenin Mete olduğunu öğrenen Kara Ferman’ın intikamını nasıl alacak? Savcı Leyla tarafından tutuklama kararı çıkartılan Mete’yi hapishanede bekleyen sürpriz ne?
Kenan’ın cesedinin bulunmasıyla yıkılan Yaşar Katırcı bundan sonra ne yapacak? Kenan’ın ölümünü öğrenen Pusat ile Memati’nin arasında neler olacak? Kenan’ı öldürenin Selvi olduğunu öğrenen Pusat ne yapacak?
Pusat’ın adamlarının mekanını basmaya devam eden Zaza ile Pusat’ın kavgasında neler yaşanacak?

Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 10.05.2012 Perşembe akşamı TNT’de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu 159. bölümünde neler olacak..?.

Okuyucularımızdan yorumlarını bekliyoruz.   

 (e-ha)

6563
comments powered by Disqus