Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm izle KVP son bölüm yazete.com'dan full izle!

Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm izle -Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm yazete.com'den full izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 212. son bölümde Abdülhey ortaya çıtı. Kurtlar Vadisi Pusu 212. son bölüm yazete.com'dan full kesintisiz HD kalitesinde ve tek parça izle.


TV - DİZİ 30 Ocak 2014 Perşembe - 09:21Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm izle -Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm yazete.com'den full izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 212. son bölümde Abdülhey ortaya çıtı. Kurtlar Vadisi Pusu 212. son bölüm yazete.com'dan full kesintisiz HD kalitesinde ve tek parça izle. 

 Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ile yine nefesleri kesecek sıcak gelişmeler ile yazete.com adresinden izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 212.  bölüme Armageddon timinin düzenlediği saldırı damgasını vuruyor 

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Abdülhey öldü mü?

Kurtlar Vadisi Pusu 212.  bölümde Polat Alemdar ne yapıyor?

KURTLAR VADİSİ PUSU 212. Bölüm Özeti

Abdülhey'in ölümünden sorumlu olan Cahit'in yeni planı ne olacak? Üstadın Cahit'e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak?

Kane, Cahit'in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez nasıl oynayacak?

Abdülhey'in mezarını ziyaret eden Polat'ın arkasından gelen kim? Polat, kiminle çatışmaya girecek? Suikastta uğrayan Savcı Leyla'yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 23 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 212. bölümünde olacak...

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. Bölümde neler oldu?

Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey'in ölüm emrini verir. Abdülhey'in ölümü Cahit'in ellerinden mi olacaktır?

Abdülhey'
in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?
Cahit'in bir planı olduğuna inanan Polat'ın Cahit'le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat'ın yeni planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 211. bölümünde olacak...

KURTLAR VADİSİ PUSU 210. Bölümde Neler Olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölümde Nazife Anne'yi ve Akif'i ziyaret etmek için gizlice hastaneye giriş yapan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit'in Akif'i kaçırma planları başarılı olacak mı? Cahit'i karşısında gören Akif'in tepkisi ne olacak?

Poyraz'dan intikamını alan Kara için artık Sancak'ın başına geçme vakti gelir. Polat'ın Sancak için ilk planı ne olacak? Kara, göreve nereden başlayacak? Kara'yı bu görevde bekleyen tehlike nedir? Kara, yakalanacak mı?

Sahaya inen Polat, ekibi tekrar bir araya getirmekte kararlıdır? Peki, önce Akif'i, sonra Abdülhey'i isteyen Kane'in planı nedir? Onun bu planları Polat'ın ekibiyle tekrar bir araya gelmesine engel olacak mıdır? Cahit, Abdülhey'i pusuya mı düşürecektir?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 9 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 210. bölümünde olacak...

KURTLAR VADİSİ PUSU 209. Bölümde neler olmuştu?

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz'ın karşısına dikilir. Polat'ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?

İntikam alma sırası Kara'ya geçer. Kara, Poyraz'ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz'ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye'nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat'ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar'ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde olacak...

KURTLAR VADİSİ PUSU 208. Bölümde neler olmuştu?

Kara, Polat Alemdar'ın yaşadığını öğrenir. Peki, olaylar bundan sonra nasıl gelişecek? Kara'nın Polat'tan öncelikli isteği ne olacak? Polat, Kara'ya yardım edebilecek mi? Kara, Polat'ın yeni planı içinde yer alacak mı?

Poyraz, Kara'yı bulmayı kafasına koyar. Kara'ya ulaşmak için sevdiklerini kullanan Poyraz'ın planı ne olacak? İntikam savaşını kim kazanacak? Kara mı Poyraz mı? Peki, bu savaş Abdülhey ve Gaye'nin sonunu mu getirecek?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar'ın bu seferki hedefinde ne var? Akif ve Pusat, bu planı bozmayı başarabilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 19 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 208. bölümünde olacak...

Kurtlar Vadisi Pusu 212. son bölüm yazete.com'dan full izle

 
comments powered by Disqus