Bir çok 21 mart günü birden var

Konyalılar sabah karla karşılaştı

Öğrenciler doktorların Tıp Bayramı'nı kutladı

Kuzulara Süt Vererek Annelik Yapan İnek

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Bu akşam 162. Bölüm ile ATV kanalında

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Bu akşam 162. Bölüm ile ATV ekranlarında. Kurtlar Vadisi Pusu saat kaçta? Kurtlar Vadisi Pusu nezaman oynayacak?Kurtlar Vadisi Pusu'da neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu'da Memati Ölüyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bu akşam sizlerle buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu 162. Bölüm Özet ve Fragman videosunu İzlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.


TV - DİZİ 13 Eylül 2012 Perşembe - 20:17Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Bu akşam 162. Bölüm ile ATV ekranlarında. Kurtlar Vadisi Pusu saat kaçta? Kurtlar Vadisi Pusu nezaman oynayacak?Kurtlar Vadisi Pusu'da neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu'da Memati Ölüyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bu akşam sizlerle buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu 162. Bölüm Özet ve Fragman videosunu İzlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 162. bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 162. bölüm bu akşam saat 20:00 da ATV ekranlarında.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılda yine atv ekranlarında, Yıllardır büyük bir ilgi izle izlenen dizi Kurtlar Vadisi Pusu. sezon 162. bölüm ile bu akşam başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 162. bölüm fragmanı izle...

Kurtlar Vadisi Pusu 162. Bölüm Özeti: Memati'nin düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor. Memati'nin vurulmasının ardında kimler var? Can dostunu kendi elleriyle toprağa veren Polat, bu pusunun arkasında hangi kirli güçlerle karşılaşacak?
 
İhtiyarlar Başkanı neden ısrarla Polat'la görüşmek isteyecek? Başkanla buluşmaya giden Polat'ı bekleyen büyük sürpriz ne olacak?
 
Tüm bu soruların cevapları, Memati'nin vedası, Polat'ın intikam yemini ve çok daha fazlası, 13 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'de atv ekranlarında.

 (e-ha) Dizi Habeleri
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi