Dünya Sanat Günü Karma Resim Sergisi

Masa başında oturuş pozisyonu çok önemli

New York Otomobil Fuarı Alıcı bekliyor

'Trafik Güvenliği Medya Ödülleri' sahiplerini buldu

Medcezir 3. son bölüm İzle! Medcezir 3. bölüm Star Tv den full İzle

Medcezir 3. son bölüm İzle Medcezir 3. bölüm Star Tv den full İzle.Medcezir 3. bölüm İzle (Medcezir) Star Tv Medcezir 3. bölüm izle.Medcezir 3. bölüm fragmanı İzle Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı İzle.Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam Star Tv ekranlarında.Medcezir 3. bölümde acaba neler olacak?Medcezir 3. bölüm özeti burada. Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir 3. yeni bölümde yine heyecan dorukta. Çağatay Ulusoy-Serenay Sarıkaya Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında...
TV - DİZİ 29 Eylül 2013 Pazar - 09:16
YAZI BOYUTU: A A AMedcezir 3. son bölüm İzle Medcezir 3. bölüm Star Tv den full  İzle.Medcezir 3. bölüm İzle (Medcezir) Star Tv Medcezir 3. bölüm izle.Medcezir 3. bölüm fragmanı İzle Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı İzle.Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam Star Tv ekranlarında.Medcezir 3. bölümde acaba neler olacak?Medcezir 3. bölüm özeti burada. Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir 3. yeni bölümde yine heyecan dorukta. Çağatay Ulusoy-Serenay Sarıkaya Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında...

 

Medcezir 3. bölüm özet

Medcezir 3. bölüm Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır.
 
Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.

Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.
 
Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir.

Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.  Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.

Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.. 

 

Medcezir 3. son bölüm İzle  • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !