Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Medcezir 3. son bölüm İzle! Medcezir 3. bölüm Star Tv den full İzle

Medcezir 3. son bölüm İzle Medcezir 3. bölüm Star Tv den full İzle.Medcezir 3. bölüm İzle (Medcezir) Star Tv Medcezir 3. bölüm izle.Medcezir 3. bölüm fragmanı İzle Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı İzle.Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam Star Tv ekranlarında.Medcezir 3. bölümde acaba neler olacak?Medcezir 3. bölüm özeti burada. Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir 3. yeni bölümde yine heyecan dorukta. Çağatay Ulusoy-Serenay Sarıkaya Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında...


TV - DİZİ 29 Eylül 2013 Pazar - 09:16Medcezir 3. son bölüm İzle Medcezir 3. bölüm Star Tv den full  İzle.Medcezir 3. bölüm İzle (Medcezir) Star Tv Medcezir 3. bölüm izle.Medcezir 3. bölüm fragmanı İzle Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı İzle.Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam Star Tv ekranlarında.Medcezir 3. bölümde acaba neler olacak?Medcezir 3. bölüm özeti burada. Medcezir 3. yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir 3. yeni bölümde yine heyecan dorukta. Çağatay Ulusoy-Serenay Sarıkaya Medcezir 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında...

 

Medcezir 3. bölüm özet

Medcezir 3. bölüm Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır.
 
Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.

Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.
 
Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir.

Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.  Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.

Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.. 

 

Medcezir 3. son bölüm İzle
comments powered by Disqus