Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

MP Anlaya-Beşiktaş maçı saat kaçta? BJK-MP Antalya maçı hangi kanalda?

MP Anlaya-Beşiktaş maçı saat kaçta? BJK-MP Antalya maçı hangi kanalda? MP Anlaya-Beşiktaş maçı muhtemel ilk 11'ler, MP Anlaya-Beşiktaş geçmiş maçları. Medical Park Antalyaspor 2012-2013 sezonu 12. hafta maçında Antalya Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda bu akşam saat 19:00′da Beşiktaş ile karşılaşacak


SPOR 18 Kasım 2012 Pazar - 10:13MP Anlaya-Beşiktaş maçı saat kaçta? BJK-MP Antalya maçı hangi kanalda? MP Anlaya-Beşiktaş maçı muhtemel ilk 11'ler, MP Anlaya-Beşiktaş geçmiş maçları. Medical Park Antalyaspor 2012-2013 sezonu 12. hafta maçında Antalya Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda bu akşam saat 19:00′da Beşiktaş ile karşılaşacak

Medical Park Antalyaspor – Beşiktaş maçını hakem Yunus Yıldırım yönetecek.  Yıldırım’ın yardımcılıklarını ise Serkan Gençerler ve Muhittin Gürses yapacak. Maçın 4. hakemi ise Kutluhan Bilgiç olacak.

Medical Park Antalyaspor bu sezon ilk 11 haftada 7 galibiyet 1 beraberlik 3 yenilgi aldı ve 22 puan topladı. Medical Park Antalyaspor böylece lig tarihinde en başarılı ilk 11 hafta performansına ulaşmış oldu. M.P.Antalyaspor, 2010-11 sezonunda 11.haftayı 18 puanla geçmişti.

Beşiktaş Bu Sezon Ligin Tek Farklı Galibiyet Almayan İki Takımından Biri. ( Diğer Takım 1 Galibiyeti Bulunan Mersin İdman Yurdu )

Beşiktaş
bu sezon Süper Lig'de oynadığı 11 maçta 4 galibiyet aldı. Beşiktaş 4 galibiyetinde de rakiplerine en az 2 fark yaptı. Beşiktaş 3 kez 3-0, 1 kez 3-1 galip gelirken ligin tek farklı galibiyet almayan iki takımından biri oldu. Süper Lig'de tek farklı galibiyeti olmayan diğer takımda Mersin İdman Yurdu oldu. 

Maç: Merdikal Park Antalspor - Beşiktaş
Stad: Antalya Akdeniz Üniversitesi
Yayın: Lig TV e-haberajansi canlı anlatım
Hakem: Yunus Yıldırım
Yardımcı Hakemler: Serkan Gençerler, Muhittin Gürses - 4. hakemi ise Kutluhan Bilgiç

Muhtemel 11'ler

MP ANTALYASPOR
HAKAN ARIKAN
İBRAHİM DAĞAŞAN
MUSA NİZAM
ERGÜN TEBER
ISMAİL AİSSATİ
KORAY ARSLAN
MURAT DURUER
DENİZ BARIŞ
LAMİNE DIARRA
TİTA
PROMİSE İSAAC

BEŞİKTAŞ

ALLAN JAMES MCGREGOR
NECİP UYSAL
TOMAS SIVOK
ESCUDE
ERSAN ADEM GÜLÜM
VELİ KAVLAK
MANUEL FERNANDES
OLCAY ŞAHAN
UĞUR BORAL
FILIP HUGO ALMEIDA
HOLOSKO
comments powered by Disqus