Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl Star Tv İzle

Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm star tv izle 'MYY' Full İzle... Muhteşem Yüzyıl yeni sezon bomba gibi başladı. Muhteşem Yüzyıl 104. son bölüm ile Star Tv'den izle.Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm tek parça izle.Muhteşem Yüzyıl yeni sezon ilk bölüm Star Tv seyret.Muhteşem Yüzyıl 104. son bölümde acaba neler oldu?


TV - DİZİ 25 Eylül 2013 Çarşamba - 08:51Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm star tv izle  'MYY' Full İzle... Muhteşem Yüzyıl yeni sezon bomba gibi başladı. Muhteşem Yüzyıl 104. son bölüm ile Star Tv'den izle.Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm tek parça izle.Muhteşem Yüzyıl yeni sezon ilk bölüm Star Tv seyret.Muhteşem Yüzyıl 104. son bölümde acaba neler oldu?

 

 Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm izle

 

 Muhteşem Yüzyıl 104. Bölüm Özeti

Muhteşem Yüzyıl, son sezonun nefesleri kesecek ilk bölümüyle bu akşam  Star Tv'de ekrana gelecek. 
4. sezonu ile ekrana gelecek diziye yeni dönemde Meltem Cumbul,Berrak Tüzünataç,  Merve Boluğur, Aras Bulut İyemli , Engin Öztürk ve  Sarp Apak dahil oldu.


Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!

Aradan geçen onca zamana rağmen Hürrem, intikam ateşiyle yanıyor. Rüstem Paşa’yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanıyor. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırıyor. Hanedanın kaderini belirleyecek bu seçim için nefesler tutuluyor. Saraya gelen yeni bir cariye ise haremi birbirine katıyor. Beyazıt ve Selim arasındaki rekabet yıllar geçtikçe keskinleşirken, Mustafa’nın gücü artıyor. Oğulları arasında seçim yapmaya çalışan Süleyman herkesi şok eden bir karar veriyor! 

Hürrem kanlı bir oyunun hazırlığındadır!

Aradan geçen zaman Süleyman’ı gittikçe yalnızlaştırırken, öfkesi iyice bilenen Hürrem intikam peşindedir. Rüstem ise Hürrem ve Mihrimah’tan aldığı güç ve çevirdiği entrikalarla vezir-i azam olmuştur. Hürrem’le birlikte kanlı bir oyunun hazırlığındadır.

Selim ve Bayezit arasında sert rüzgarlar...

Cihangir’in kılıç kuşanma töreni için tüm şehzadeler payitahtta toplanır. Seneler sonra bir araya gelen kardeşlerin arasında sert rüzgarlar esmektedir. Özellikle de Selim ve Bayezıt arasında.

Mustafa’nın yeniçeri tarafından coşkuyla karşılanması sarayda büyük yankı uyandırır. Rüstem bunu şehzadenin aleyhinde kullanmaktan çekinmez. 

Saraya  hediye sunulan Venedik’li bir cariye ise güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Bu kadın yalnızca kendisinin değil hanedanın kaderini de değiştirecektir.

Mehmet’in ölümünden sonra boş kalan taht sancağına kimin gideceği merakla beklenir. Hürrem,  oğullarından birinin taht sancağına seçilmesi için elinden geleni yapar. Öyle sırları vardır ki; artık o haremin mutlak iktidarıdır! Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar! 

  İşte Hürrem'in yeni rakibi

Valide Sultan’ın kızı geliyor: Meltem Cumbul, Fatma Sultan’ı canlandıracak

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla StarTV’de ekranlara gelecek.

Muhteşem Yüzyıl, “son dem, son sezonunda” pek çok güçlü ismi kadrosuna dahil ediyor. Ünlü oyuncu Meltem Cumbul da “Fatma Sultan” rolüyle Muhteşem Yüzyıl’a dahil oluyor.

Hürrem’in yeni rakibi

Fatma Sultan, Süleyman’ın en küçük kız kardeşidir. Asaleti ve yüzüyle Valide Sultan’ı andırır, bu yüzden Süleyman onu hemen sahiplenir. Güleç ve eğlenceli bir insan olan Fatma Sultan, bu yönüyle haremde gönülleri kazanır. Fatma Sultan ile Hürrem pek çok kez karşı karşıya gelecek ve sarayın koridorlarında yine pek çok entrika dönecektir.


Şehzade Mustafa'nın cesur aşkı!

Şehzade Mustafa’nın cesur aşkı Mihrünnisa: Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, Muhteşem Yüzyıl’da!


Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla StarTV’de ekranlarına geliyor. Yeni sezon fragmanlarıyla büyük heyecan yaratan Muhteşem Yüzyıl, yeni sezon transferlerine bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç da Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı.

Barbaros’un kızı, Mustafa’nın aşkı

Berrak Tüzünataç, dizide Şehzade Mustafa’nın büyük aşkı Mihrinisa karakterini canlandıracak. Mustafa’nın en yakın destekçilerinden, denizlerin Fatih'i olarak anılan Barbaros Hayrettin Paşa'nın kızı olan Mihrünnisa, Amasya’ya taşındıktan sonra Mustafa ile sık sık görüşmeye başlar. Babası gibi cesur olan Mihrünnisa, aynı zaman da şiire olan düşkünlüğü ile de dikkat çekiyor. Şehzade Mustafa’nın katıldığı şiir meclislerine takma isimle Şehzade Mustafa’ya gönderme yapan şiirlerini gönderir. Bir süre sonra da o şiirleri gönderenin Mihrünnisa olduğu ortaya çıkar. Hürrem Sultan, Mustafa ile Mihrünnisa arasındaki yasak aşkı bir koz olarak kullanacaksa da, Mihrünnisa Mustafa’ya bir zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapacak.


Saray’ın yeni 'Sultan'ı Merve Boluğur


Merve Boluğur, “Nurbanu Sultan” rolüyle Muhteşem Yüzyıl’da!

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, Muhteşem Yüzyıl, dizisine güzel oyuncu Merve Boluğur katıldı. Dördüncü sezonuyla izleyicileriyle buluşamaya hazırlanan dizi, şehzadelerin taht mücadelesi kadar aşkları da konuşulacak.

Cariye’likten Sultan’lığa

Yayınlanmaya başladığı ilk günden izleme rekorları kıran, başarılı kadrosuyla adından söz ettiren Muhteşem Yüzyıl yeni sezonunda kadrosuna Merve Boluğur’u da dahil etti.

Boluğur dizide, asil bir Venedik’li ailenin kızı ile Osmanlı’ya gönderilen, kölelikten gelerek ilk Valide Sultan olan Nurbanu karakterini canlandıracak. Hürrem Sultan tarafından fark edilerek Şehzade Selim’in haremine giren Nurbanu, Şehzade Selim’in tahta çıkması için, elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Güzel oyuncu Merve Boluğur, Nurbanu karakteri ile ilgili Merve Boluğur, “Hayatımın her döneminde, okul yıllarım dahil tarihe her zaman bir merakım vardı. Projeye başlamadan kısa bir süre önce de sultanların hayatlarına dair kitaplar okumaya başlamıştım. Nurbanu da okumak üzere aldığım kitaplar arasındaydı. Osmanlı’ya köle olarak gelse de Venedikli asıl bir ailenin kızı Nurbanu Sultan… Çok akıllı, hırslı bir kadın…” diye konuştu.

Bir dönem yaşamış birine hayat vermenin kendisini heyecanlandıracağını belirten Boluğur, “Çok güzel ve değişik bir his… Özellikle dönem işinde olmak ayrı bir keyif veriyor. Beni en çok etkileyen kostümler ve aksesuarlar oldu ki nitekim karaktere bürünmekte de çok yardımcı oluyor” diye konuştu.

 


 

comments powered by Disqus