Bakanlık, 23 Nisan’da perdeleri çocuklar için açacak

Ünlü Sanatçı Burak Aziz ile Röportaj

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) başvuruları başladı

Dostça bir derbi oldu Fenerbahçe 1 - 1 Beşiktaş

Muhteşem Yüzyıl son bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl 106. son bölüm full Star tv İzle!

Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle,(Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm Canlı Star Tv)İzle! Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm canlı İzle Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm nefeslerikesecek! Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor. Muhteşem Yüzyıl yeni böüm İzle.Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölüm seyret.Muhteşem Yüzyıl İzle.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özet.Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star tv'den canlı yayın İzle...
TV - DİZİ 09 Ekim 2013 Çarşamba - 12:02
YAZI BOYUTU: A A AMuhteşem Yüzyıl Canlı İzle,(Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm Canlı Star Tv)İzle! Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm canlı İzle Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm nefeslerikesecek! Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor. Muhteşem Yüzyıl yeni böüm İzle.Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölüm  seyret.Muhteşem Yüzyıl İzle.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özet.Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star tv'den canlı yayın İzle...

 

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm full İzle  

 

Muhteşem Yüzyıl 106. bölümde neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölümde Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor ve Şehzade Selim'in haremine girmeyi başarıyor. Muhteşem Yüzyılyeni bölümde olaylar tüm hızıyla devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta sanatçı Tunce Kurtiz, muhteşem sanatı ile karşımızda. Muhteşem Yüzyılyeni bölümde işler gittgide karışıyor Hürrem, Mustafanın canını almak için yeni planlar hazırlıyor. Muhteşem Yüzyıl106. yeni bölümde bakalım neler olacak? Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında...

Mustafa yaptığı hamleyle Hürrem’i bozguna uğratıyor. Eğlencenin ve neşenin sultanı Fatma Sultan saraya geliyor. Saraya gelir gelmez Hürrem’in sırrını ifşa ediyor. Hürrem için bir dönem sona eriyor! Selim ise Manisa’da büyük bir hezimete uğruyor. Mustafa, Rüstem’den intikam almaya hazırlanıyor. Barbaros ise Atmaca’nın gizli kimliğini öğreniyor!! Fatma Sultan Hürrem’e büyük bir darbe vurmaya hazırlanırken, Hürrem kimsenin hesap etmediği bir hamle yapıyor! Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam  Star’da.
Mustafa’nın savaş ilanı Hürrem’i şaşkına döndürür. Bu savaşı kaybetmeye niyeti yoktur. Mustafa’ya karşı yeni bir plan yapan Hürrem, rahatsızlanır. Bu durum sır gibi saklanır. Zira Hürrem için bir devir sona ermiştir.

Süleyman’ın kız kardeşi Fatma Sultan saraya gelir. Yanında geçmişten birini de getirmiştir. İbrahim ve Hatice’nin kızı Huricihan. Bu genç kızın gelişi Hürrem’i rahatsız ederken, Süleyman’ı acılarıyla yüzleştirir. Neşesiyle hareme yeniden can veren Fatma ise Hürrem’in iktidarını yok etmeye kararlıdır.

Mustafa ise saraydaki hainin peşindedir. Atmaca’dan şüphelenen Mustafa Barbaros’tan teyit ister. Atmaca’nın gizli kimliği tehdit altındadır. Amasya’ya gelen  sürpriz ziyaretçi, saraydaki hainin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Selim, Manisa’da halk tarafından büyük bir coşkuyla karşılanır. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Hakkındaki dedikoduları duyan Selim kontrolünü kaybeder ve büyük bir hata yapar. Nurbanu ise Selim’in gözdesi olmak için uğraşmaktadır.

Haremde Hürrem’in rahatsızlığı ile ilgili dedikodular başlar. Gerçeği öğrenen Fatma Sultan bunu Hürrem’e karşı kullanmak ister. Düşmanının silahını keşfeden Hürrem, şok bir karar verir! 

 

   • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (0 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yapılmadı

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz? Tıklayın

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !