Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Muhteşem Yüzyıl izle Muhteşem Yüzyıl 118. son bölüm full HD izle

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölümde acaba neler oldu? Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm full seyret. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm full yayını burada. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölümde yeni sürprizler sizleri bekliyor. Muhteşem Yüzyıl 118. yeni bölüm Star Tv'den izle.


TV - DİZİ 15 Ocak 2014 Çarşamba - 07:29Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölümde acaba neler oldu? Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm full seyret. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm full yayını burada. Muhteşem Yüzyıl 118. son bölümde yeni sürprizler sizleri bekliyor. Muhteşem Yüzyıl 118. yeni bölüm Star Tv'den izle.

 

Muhteşem Yüzyıl 118. bölümde neler oldu?

Süleyman hastalığını herkesten saklıyor. Taht naibi olan Selim payitahta geliyor. Mihrimah, aşk yaşayan Fatma ile Elkas’ı bastırıyor. Fatma’nın kaderi Rüstem’in insafına kalıyor! Huricihan yüzünden araları bozulan Bayezıt ve Mustafa karşı karşıya geliyor. İran casusu Mustafa’ya bir teklifte bulunuyor. İstanbul’da tahtın büyüsüne kapılan Selim’in hırsı Hürrem’i şaşırtıyor. Süleyman’a düzenlenecek suikasti öğrenen Mustafa’yı zor bir seçim bekliyor!! Babasının hayatını mı kurtaracak yoksa hakkı olan tahta mı yürüyecek.

Kanuni çok hasta!

Süleyman hastalığını herkesten saklar, Hürrem’den bile.. Hasta şekilde sefere çıkan Kanuni’yi seferde başka bir tehlike beklemektedir.

Mihrimah, Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma ise Mihrimah’ın planlarından habersiz gizlice Elkas’la buluşur. Zina ile suçlanan Fatma’yı zor durumdan Rüstem kurtarır. Ancak asıl niyeti başkadır.

Payitahttan gelen bir adam, Mustafa’dan seferi engellemesini ister. Adamın peşine düşen Atmaca, Süleyman’a suikast düzenleneceğini öğrenir. Mustafa kendisini affettirmek için babasının karşısına çıkar. Baba oğulun arasındaki uçurum daha da derinleşir.

Selim, saltanat naibi olarak payitahta gelir. Cihangir ‘in hoşnutsuzluğuna sinirlenen Selim, kardeşi ile kavga eder. Selim’in sözleri karşısında yıkılan Cihangir sefere katılmak ister. Tahtın büyüsüne kapılan Selim iyice hırslanır ve annesine bir teklifte bulunur.

Mustafa yol ayrımında !

Atmaca, emre karşı gelerek Süleyman’a kurulan tuzağı Mustafa’ya söyler. Kanuni adım adım tehlikeye yaklaşırken, Mustafa’nın önünde iki yol vardır. Mustafa, aydınlığı mı seçecek yoksa karanlığa mı yürüyecek? pençesine düşer. 

 

Muhteşem Yüzyıl 118. son bölüm full izle
comments powered by Disqus