Şah Mat Münazara Yarışması sonuçlandı

Bafra’ya bahar erken geldi

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yarı finalde

Şanlıurfa'da katliam gibi kaza: 12 ölü

Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde Neler Yaşandı?

Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde Neler Yaşandı?, Muhteşem Yüzyıl 81. Son Bölümü izle, Muhteşem Yüzyıl 81. BölümFragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 9.1.2013 Son bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl heyecan dolu yeni bir bölümle ekrana geliyo, Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde Manisa Sarayı’nda Hüzün var! Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde neler olacak? İbrahim Paşa, uğradığı hakaretlerin intikamını almak için halktan birinin idamına hükmediyor...


TV - DİZİ 10 Ocak 2013 Perşembe - 07:10e-Haber Ajnası - Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde Neler Yaşandı?, Muhteşem Yüzyıl 81. Son Bölümü izle, Muhteşem Yüzyıl 81. BölümFragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 9.1.2013 Son bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl heyecan dolu yeni bir bölümle ekrana geliyo, Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde Manisa Sarayı’nda Hüzün var! Muhteşem Yüzyıl 81. Bölümde neler olacak? İbrahim Paşa, uğradığı hakaretlerin intikamını almak için halktan birinin idamına hükmediyor...

Muhteşem Yüzyıl 81. Bölüm Özeti

İbrahim Paşa, uğradığı hakaretlerin intikamını almak için halktan birinin idamına hükmediyor. Ancak Süleyman bu konuda farklı düşünüyor ve kararı Ebussuud Efendi’nin kadılığındaki mahkemeye bırakıyor. İbrahim zor bir sınavdan geçerken, Hürrem can düşmanına asıl darbeyi vurmak istiyor. Ve Hürrem öyle bir bilgiye ulaşıyor ki imparatorluğun kaderi değişiyor.


Manisa Sarayı’nda Hüzün var!


İbrahim Paşa, kendisine laf atan adamın idam edilmesi için zindana attırır. Bu arada olayları örgütleyen eden Ömer, halkı galeyana getirmeye devam eder. İsyana kalkan ahali, İbrahim Paşa’nın evine doğru yürüyüşe geçer. Fakat İbrahim Paşa’nın geri adım atmaya niyeti yoktur. İbrahim Paşa’ya yapılanlar için Ebussuud yönetiminde mahkeme kurulur. Her iki tarafı dinleyen Ebussuud kararını verir. Bu ne Hürrem’in ne de İbrahim beklediği bir karardır.

Süleyman ise kendisiyle hesaplaşmaktadır. Hürrem’in casusu Gülizar’ın intihar etmeden önce söyledikleri içini kemirir. Hürrem gerçekten Şehzade Mustafa’nın infazı için emir vermiş midir? Veya İbrahim, Gülizar’la birlikte Hürrem'e tuzak mı kurmuştur?

Manisa’da ise Şehzade Süleyman’ın yasını tutulmaktadır. Fakat aniden gelen bir haber, yüreklere su serper.  Mustafa’nın  cariyelerinden biri gebedir. Fatma bu haberi duyunca bir kez daha yıkılır. Saldırgan tavırlar sergileyen Fatma, akli dengesini kaybeder.

Şehzade Mehmet ise, Nurbahar’ın bebeği aldırmasına karar verir. Mihrimah bu karardan oldukça memnundur. Hazırlıklara başlanır. Çok geçmeden Mehmet kararından vazgeçer. Ancak geç kalmıştır.

Hürrem, Ayas Paşa’dan İbrahim’i karşı destek ister. Ayas Paşa çok geçmeden Hürrem’in istediği şeyi bulur. Hürrem, Süleyman’ın bunu öğrenmesini sağlar.  Neye uğradığını şaşıran Süleyman, can yoldaşı İbrahim hakkında bir karar verir! Ancak bunu Ebussuud efendiye danışması gerecektir!

Süleyman, Hürrem’i Şehzade Mustafa’nın canına kastetmekten mesul tutacak mı? Ebussuud Efendi, İbrahim Paşa hakkında ne karar verecek? Hürrem’in İbrahim hakkında ele geçirdiği bilgi ne?

Muhteşem Yüzyıl 81. Bölüm Fragmanı
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi