Bir çok 21 mart günü birden var

Konyalılar sabah karla karşılaştı

Öğrenciler doktorların Tıp Bayramı'nı kutladı

Kuzulara Süt Vererek Annelik Yapan İnek

ÖMSS - 2012-ÖMSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı: sonuc.osym.gov.tr web

ÖMSS - 2012-ÖMSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı: sonuc.osym.gov.tr web. ÖSYM resmi web sitesinde açıklama yapıldı. 2012-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme: Yerleştirme İşleminin Yapılması konusunda ÖSYM tarafından yapılan açıklama: 2012-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemleri Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda yapılacaktır. Kura çekimine; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin ile birlikte Bakanlar, özürlü sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve özürlü adaylar da katılacaklardır.


GÜNCEL 09 Ağustos 2012 Perşembe - 14:21ÖMSS - 2012-ÖMSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı: sonuc.osym.gov.tr web. ÖSYM resmi web sitesinde açıklama yapıldı. 2012-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme: Yerleştirme İşleminin Yapılması konusunda ÖSYM tarafından yapılan açıklama: 2012-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemleri Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda yapılacaktır. Kura çekimine; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin ile birlikte Bakanlar, özürlü sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve özürlü adaylar da katılacaklardır.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, ÖSYM resmi web sitesinden yapılan açıklamada: "29 Nisan 2012 tarihinde yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçları ile kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

2012-ÖMSS sınav sonucu ile yerleştirme sonuçları saat 13.00’dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr  internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirilen adaylar atamaya ilişkin ayrıntılı bilgiyi yerleştikleri kurumdan edinmelidir. Adaylara ve kamuoyuna duyurulur." denildi.

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları: https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1250  

(e-ha) ÖMSS Haberleri
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi