Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

ÖSYM resmi web sitesi osym.gov.tr yine açılmıyor

ÖSYM resmi web sitesi osym.gov.tr bir müddet açılmadı. ÖSYM Anasayfası http://osym.gov.tr ziyaret etmek isteyenler ulaşılamadı. ÖSYM resmi web sitesi osym.gov.tr bilinmeyen bir nedenle yine açılmıyor. ÖSYM Yetkililerini e-Haber Ajansı (e-ha) Resmi e-mail edresi: info@e-haberajansi.com adresine açıklama yapmaya davet ediyoruz. Verilen bilgiler anında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla yayınlanacaktır.


TÜRKİYE 17 Temmuz 2012 Salı - 14:03ÖSYM resmi web sitesi osym.gov.tr bir müddet açılmadı. ÖSYM Anasayfası http://osym.gov.tr ziyaret etmek isteyenler ulaşılamadı. ÖSYM resmi web sitesi osym.gov.tr bilinmeyen bir nedenle yine açılmıyor.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Vatandaşlar ÖSYM anasayfası olan http://osym.gov.tr adresine girmek istediklerinde sayfanın açılmadığını görüyorlar. Nedeni ise henüz bilinmiyor. 2012 LYS Sonuçları açıklanması nedeniyle olabilir.

Vatandaşların işlerinin en çok ÖSYM ile olduğu şu günlerde http://osym.gov.tr adresinin açılmaması sıkıntılara neden oluyor.  Ayrıca ÖSYS kılavuzu için; "Kılavuz, 16 Temmuz 2012 tarihinde ÖSYM’nin internet adresinden yayımlanacak, sınav sonuçlarının değerlendirmesi ve yerleştirme işlemleri, Kurulun, 17.05.2012 tarih ve 2012.11.623 sayılı kararına uygun olarak yapılacaktır.

Adayların Kılavuzu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir." deniliyor kılavuz indirmek isteyenler sitenin bir an önce açılmasını istiyor. 

Bazı Uyanık Hacker grupları açılmamanın nedenini kendilerine maletmek istiyor. Hack kurallarına göre hackleyen grup kendi bayrağını ya da simgesini bırakır. osym.gov.tr web adresinde böyle bir şey olmadığına göre hacker grupları hazzır kapalı sitemi kendilerine maletmek istiyorlar.

Ama yine de ÖSYM Yetkililerinin ne olduğunu Ajanslara resmi olarak iletmeleri gerekir. Aksi halde kamuoyu yanlış bilgilenmeye devam edecektir. LYS sonuçlarının açıklanması beklendiği şu günlerde spekilasyon ve dedikoduların önüne geçmenin tek yolu resmi açıklamadır. 

ÖSYM Yetkililerini e-Haber Ajansı (e-ha) Resmi e-mail edresi:

 info@e-haberajansi.com adresine açıklama yapmaya davet ediyoruz. 

Verilen bilgiler anında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla yayınlanacaktır.

 (e-ha) Özel Haber
comments powered by Disqus