Nobel-winning author Marquez dies at 87

Süper Lig'de 31. haftanın programı belli oldu

Kupa'da finalin adı Galatasaray-Eskişehirspor

ÖSYM: YDS Sonuçları Açıklandı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. son bölümü full izle!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. son bölümü full izle! Öyle Bir Geçer Zaman ki 118. bölüm seyret, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. bölümde neler yaşandı? Öyle Bir Geçer Zaman ki tek parça video izle, Öyle Bir Geçer Zaman ki 118. bölümde Tuğrul ile son kez anlaşma yapan Mete, aslında onun Arif için ölüm emri verdiğinden habersizdir.
TV - DİZİ 05 Haziran 2013 Çarşamba - 07:55
YAZI BOYUTU: A A AÖyle Bir Geçer Zaman Ki 118. son bölümü full izle! Öyle Bir Geçer Zaman ki 118. bölüm seyret, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. bölümde neler yaşandı? Öyle Bir Geçer Zaman ki tek parça video izle, Öyle Bir Geçer Zaman ki 118. bölümde Tuğrul ile son kez anlaşma yapan Mete, aslında onun Arif için ölüm emri verdiğinden habersizdir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. bölüm - Mete, Tuğrul’un Arif için ölüm emri verdiğinden habersiz olarak, onunla son kez bir anlaşma yapıyor. Betül ve Ayça sayesinde, hem Mete hem de Arif kurtulur. Kurduğu tuzak işe yaramayan Tuğrul ise çok öfkelidir. Cemile endişelidir. Ne Mete’den ne de Arif’ten haber yoktur.Deniz’in ise babasına müjdeli bir haberi vardır. Kerem ona evlenme teklif etmiştir, üstelik okul dönüşü onu istemeye gelecektir. Soner önce onu ciddiye almaz, güler. Fakat Deniz, Kerem ile evlenmeye kararlıdır. Babasının tepkisine kızan Deniz yine ağaca çıkar. Kimse onu indirmeyi başaramaz. Soner son çare ağacı kesmeyi düşünürken Bahar, Deniz’i ikna eder. Ancak ona ağaçtan inmesi için yardım ederken birden fenalaşır. Mete, gizlice eve gelir. Kimseye görünmeden gitmeye çalışırken Ayça’ya yakalanır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. bölümde Uzun zamandan sonra ikili arasında ilk kez buzlar kırılır ve Mete ona bir itirafta bulunur. İbo ve Carolin’in başı derttedir.  İşleri bozulur, müşteriler paralarını almak için dükkana hücum ederler. Berrin’in hala sırtı fenadır. Ona yardım eden ve eve getiren Hakan, ağrısı olan Berin’in sırtına krem sürer.İkili arasındaki bu beklenmedik yakınlaşma Hakan’ı Berrin’i öpmek için cesaretlendirir. Bahar için acil kan gerekmektedir .Kan grubu zor bulunan Bahar için Soner, Ziya’yı aramak zorunda kalır. Hiç düşünmeden Bahar’a kanını veren Ziya istemeden büyük bir pot kırar .Bahar’ın durumu için kendini suçlayan Deniz, aslında bir kardeşi olacağını ondan öğrenir. Tuğrul ile son kez anlaşma yapan Mete, aslında onun Arif için ölüm emri verdiğinden habersizdir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118. bölümü full izlemek için TIKLA

Kanal D  • Facebook Yorumlar
  • Yorumlar (1 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Facebook Yorumları

Haberin Yorumları

Bu habere toplam 1 yorum yapıldı. Sizde yorum yapmak ister misiniz? Tıklayın

Fidan
2013-06-05 11:05:41

Oyle bir gecer zaman ki
Bu sezon son muudur

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...TV - DİZİ HABERLERİ

SON YORUMLAR

Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta (GS-Bursa)
YORUM bursa sporu 6-1 yendiğimiz gibi bu günde yenerek finale ... - muhammet

İşte Galatasaray Sivaspor maçı kadrosu (GS-Sivas maçı)
YORUM galatasaraya yazıklar olsun - didier

Ukrayna'da üniversite öğrencisi olan OKAN KALE 7. kattan ölüme atladı
YORUM haberdeki kisinin fotosunu : http://i.hizliresim.com/382X60.jpg - ali sahin

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !