Yılmaz: Olay bir tartışma sonucu gerçekleşti

Turizm sektörü çalışanlarına kurs

İzmir’de CHP’li gençlerden cezaevi tepkisi

İşsizlik rakamları bizi endişeye sevk ediyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finali şarkısı, Eylem Aktaş İkrar parçası izle

Öyle Bir Geçer Zaman Ki seyirciyi göz yaşlarına boğan sezon finali ile sezona veda etti. Aylin'in doğuma gidiş sahnesinde Eylem Aktaş'ın seslendirdiği İkrar şarkısı ile seyirciyi hüzünlendiren dizi yapımcıları Ali Kaptan'ı da acı bir intihar sonu ile diziden çıkardılar.


TV - DİZİ 20 Haziran 2012 Çarşamba - 17:01Öyle Bir Geçer Zaman Ki seyirciyi göz yaşlarına boğan sezon finali ile sezona veda etti. Aylin'in doğuma gidiş sahnesinde Eylem Aktaş'ın seslendirdiği İkrar şarkısı ile seyirciyi hüzünlendiren dizi yapımcıları Ali Kaptan'ı da acı bir intihar sonu ile diziden çıkardılar.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Her şey gözünün önünde gelişen Cemile, her ne kadar affedemese de Ali kaptan'ın içli bir mektup bırakıp açık denizlerde intihara sürüklenmesi karşısında gerçek hislerinin asla ölmediğini görüp ilk bölümden beri yaşadığı acıları tekrar tekrar yudumluyor.
Ahmet'le Berrin'in evliliğine Hakan'ın babasını vurup cezaevine düşmesi gölgesini vururken Mete, kısa süre önce kavuştuğu Nihal'den ebediyyen ayrılmanın şokunu yaşıyor.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki içinde geçen bütün hayatların bir biri acıyla istenmeyen sona doğru yaklaştığı bir girdaba dönüşüyor sezon finalinde. Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finali şarkısı Eylem Aktaş'tan ikrar izle. 
  
  © e-Haber Ajansı (e-ha)  Özel Magazin Habericomments powered by Disqus

moda haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

gürses ukash bayi