Özgün babet modelleri

Yepyeni bir sezon ve moda ayakkabılar vitrinlerde yerlerini aldı. Yazın popüler bayan ayakkabı modeli babet ise her zamankinden daha fazla çeşit ve özgün modelleri ile karşımızda!

20-04-2016 19:00

Haberler » GENEL


Yepyeni bir sezon ve moda ayakkabılar vitrinlerde yerlerini aldı. Yazın popüler bayan ayakkabı modeli babet ise her zamankinden daha fazla çeşit ve özgün modelleri ile karşımızda!

Rahat bir şekilde giyilip çıkarılması, farklı stillere yakıştırılabilmesi ile bayanların en gözde ayakkabısı olan babetler son yılların en büyük yükseliş trendini yaşıyor. Gucci, Prada, Ferragamo Cristian Loboutin, Miu Miu gibi dünyanın en ünlü ayakkabı markalarının koleksiyonlarında bu yıl çok daha fazla babet tasarımına yer veriliyor.

Babet Modasında Neler Var?

Sadelikten yana olanlar için düz renkli babetler, neşeli sokak stilleri için çiçekliler, çok düz giymek istemeyenler için hafif topuklular, burç simgeli desenliler, iddialı parlak taşlılar ve daha pek çok babet modeli bu yıl sevenlerine inanılmaz zengin bir çeşitlilik sunuyor.

Sizde babet sever bir ayakkabı tutkunu iseniz, stilinize uygun modeller seçmek için acele edin. Popüler yaz stilleri yaratmak için ideal olan,  özgün ve zarif olduğu kadar, rahatlığı ile de dikkat çeken sempatik ayakkabı modelleri için  https://www.sateen.com/babet-modelleri sayfasına göz atabilirsiniz. Özgünlük, çeşitlilik ve kalite anlamında aradığınız her şeyi barındırıyor!

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN